Participants

All participants
Paid participants
Unpaid Participants

Num

Full name

City

Country

Distance

Team

Select to pay

List of participants

1

Konrad Luściński

KIELCE

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Konrad Luściński

2

Kamil Kuder

Radomsko

Poland

Nordic Walking 21 km

NO TEAM

Kamil Kuder

3

Michal Praduń

Lublin

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Paid

Michal Praduń

Paid

4

Marta Radziszewski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Marta Radziszewski

5

Zenon Charczuk

OPOLE

Poland

Nordic Walking 21 km

Żółwik Opole

Zenon Charczuk

6

Agnieszka Sosnowska

Janów

Poland

Nordic Walking 21 km

KABEX Podkowa Janów

Paid

Agnieszka Sosnowska

Paid

7

Krzysztof Członkowski

Szczekociny

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Krzysztof Członkowski

Paid

8

Andrzej Żytkowski

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 10km

TKKF Krzna Biała Podlaska

Paid

Andrzej Żytkowski

Paid

9

Marcin Legeżyński

Tarnów

Poland

Nordic Walking 21 km

Spartańska Dzicz

Paid

Marcin Legeżyński

Paid

10

Roman Cieślak

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Roman Cieślak

11

Jolanta Kusza

Suchy Las

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

Jolanta Kusza

Paid

12

Henryk Kusza

SUCHY LAS

Poland

Nordic Walking 10km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

Henryk Kusza

Paid

13

Roberto Verzola

Como

Italy

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Como

Paid

Roberto Verzola

Paid

14

Adam Konieczny

Julianów

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Adam Konieczny

Paid

15

Jan Makowski

Rybnik

Poland

Nordic Walking 21 km

Rybnicki Klub Nordic Walk

Paid

Jan Makowski

Paid

16

Magda Żylińska

plewiska

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Magda Żylińska

17

Dorota Drewka

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Dorota Drewka

18

Piotr Ordzowiały

Osielec

Poland

Nordic Walking 5 km

MOCNI POMOCNI

Piotr Ordzowiały

19

Krystyna Chęcińska

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

Krystyna Chęcińska

Paid

20

test test

test

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

test test

21

Arkadiusz Stępień

ŚCINAWA

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Arkadiusz Stępień

22

Adam Zabrzeski

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

Adam Zabrzeski

Paid

23

Hanna Zabrzeska

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

Hanna Zabrzeska

Paid

24

Antonello Favaro

Noale

Italy

Nordic Walking 10km

Nico Running

Paid

Antonello Favaro

Paid

25

Lidia Koziara

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Paid

Lidia Koziara

Paid

26

valentina superchi

codigoro

Italy

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

valentina superchi

27

Łukasz Sorn

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

Elite Team

Paid

Łukasz Sorn

Paid

28

Mariola Mulkowska

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

Mariola Mulkowska

Paid

29

Maria Karaś

Zelów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Maria Karaś

Paid

30

Edyta Trzeciak

Janówka

Poland

Nordic Walking 21 km

LZS Justynów

Paid

Edyta Trzeciak

Paid

31

Danuta Lehmann

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

Danuta Lehmann

Paid

32

Konstanty Stołbiak

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Marsz Po Zdrowie

Paid

Konstanty Stołbiak

Paid

33

Marek Chłodnicki

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Paid

Marek Chłodnicki

Paid

34

Pasquali Nicola

Como

Italy

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Como

Paid

Pasquali Nicola

Paid

35

Adam Wojciechowski

Pleszew

Poland

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Paid

Adam Wojciechowski

Paid

36

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Poland

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Paid

Katarzyna Wojciechowska

Paid

37

Magdalena Muchorowska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Paid

Magdalena Muchorowska

Paid

38

Wanda Sarnowska

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Paid

Wanda Sarnowska

Paid

39

Doraota Rachwał-Przybysz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Paid

Doraota Rachwał-Przybysz

Paid

40

Rafał Jacek

Konin

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Paid

Rafał Jacek

Paid

41

Aldona Siwik

Ostrów Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

Trzej królowie

Paid

Aldona Siwik

Paid

42

Tomasz Rogulski

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Paid

Tomasz Rogulski

Paid

43

Anna Rogulska

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 21 km

Nordic Walking Pasłęk

Paid

Anna Rogulska

Paid

44

Dorota Jemrych

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

Dorota Jemrych

Paid

45

Cristiano Roberto Paglianti

Viareggio

Italy

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Viareggio

Paid

Cristiano Roberto Paglianti

Paid

46

Maja Drewnowska

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Gdańskie Wody Aktywują

Paid

Maja Drewnowska

Paid

47

Małgorzata Drewnowska

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

Gdańskie Wody Aktywują

Paid

Małgorzata Drewnowska

Paid

48

Natalia Walesiak

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Gdańskie Wody Aktywują

Paid

Natalia Walesiak

Paid

49

Anna Walesiak

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

Gdańskie Wody Aktywują

Paid

Anna Walesiak

Paid

50

Jan Zasowski

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Gdańskie Wody Aktywują

Paid

Jan Zasowski

Paid

51

Jacek Zieliński

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

Gdańskie Wody Aktywują

Paid

Jacek Zieliński

Paid

52

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

Edmund Jurdziński

Paid

53

BORENKO IRYNA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

ONWF National club of Ukr

Paid

BORENKO IRYNA

Paid

54

KURAKINA IRYNA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

ONWF National club of Ukr

Paid

KURAKINA IRYNA

Paid

55

KALINICHEVA TETIANA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

ONWF National club of Ukr

Paid

KALINICHEVA TETIANA

Paid

56

Karina Retz-Lemańska

Luboń

Poland

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Paid

Karina Retz-Lemańska

Paid

57

MALCHEVSKA TETIANA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

ONWF National club of Ukr

Paid

MALCHEVSKA TETIANA

Paid

58

Marek Kosecki

Pabianice

Poland

Nordic Walking 21 km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Marek Kosecki

59

Leszek Puszkiel

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Paid

Leszek Puszkiel

Paid

60

Kacper Musiałek

Zakrzew

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Kacper Musiałek

Paid

61

Maciej Król

Ludwików

Poland

Nordic Walking 5 km

Trzej królowie

Paid

Maciej Król

Paid

62

Iwona Król

Ludwików

Poland

Nordic Walking 5 km

Trzej królowie

Paid

Iwona Król

Paid

63

Maciej Jr Król

Ludwików

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Trzej królowie

Paid

Maciej Jr Król

Paid

64

Katarzyna Kot

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Katarzyna Kot

65

Andrzej Adamowicz

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Andrzej Adamowicz

Paid

66

Halina Nogalska

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 5 km

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

Halina Nogalska

Paid

67

Przemysław Marchwicki

Sady

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Paid

Przemysław Marchwicki

Paid

68

Lesiak Andrzej

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Lesiak Andrzej

69

Paweł Sankowski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Paid

Paweł Sankowski

Paid

70

GIUSEPPE FILOSA

COMO

Italy

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Como

Paid

GIUSEPPE FILOSA

Paid

71

GRZEGORZ RYCHLIK

Halasy

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

GRZEGORZ RYCHLIK

Paid

72

Joanna Grabna

Radomsko

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Joanna Grabna

Paid

73

Agnieszka Zygmunt

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Motivity

Paid

Agnieszka Zygmunt

Paid

74

Beata SANKOWSKA

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Paid

Beata SANKOWSKA

Paid

75

Mariusz Reczulski

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Mariusz Reczulski

Paid

76

Jan Machowski

Koziegłowy

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Jan Machowski

Paid

77

Elżbieta Rosołek

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Paid

Elżbieta Rosołek

Paid

78

Marek Sokołowski

RYMANÓW-ZDRÓJ

Poland

Nordic Walking 21 km

PTG "Sokół" Rymanów

Paid

Marek Sokołowski

Paid

79

Maciej Kosecki

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Paid

Maciej Kosecki

Paid

80

Bogdan Grzywa

Czyżowice

Poland

Nordic Walking 21 km

NO TEAM

Paid

Bogdan Grzywa

Paid

81

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Mateusz Frąckowiak

Paid

82

Roman Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Roman Frąckowiak

Paid

83

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Paid

84

jan kocimski

Sochaczew

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

jan kocimski

Paid

85

Teresa Oleszczuk

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

Barlinek to mnie rusza.

Teresa Oleszczuk

86

Filip Płaczek

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

Barlinek to mnie rusza.

Filip Płaczek

87

Filip Płaczek

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

Barlinek to mnie rusza.

Filip Płaczek

88

Lukasz Zawada

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Lukasz Zawada

Paid

89

Maciej Kłos

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Maciej Kłos

90

Ryszard Koprowski

Tomaszów Lubelski

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Ryszard Koprowski

Paid

91

Beata Marcinczak

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Beata Marcinczak

Paid

92

Dariusz Świstek

Wieliszew

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Dariusz Świstek

Paid

93

Tomasz Wawrzyniak

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Tomasz Wawrzyniak

Paid

94

Teresa Warchalska

Katowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Teresa Warchalska

Paid

95

Bronisław Kasprzak

Wręczyca Wielka

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Bronisław Kasprzak

Paid

96

Sylwia Berłowska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

NWPL/NW Bełchatów

Paid

Sylwia Berłowska

Paid

97

Paweł Rylik

Skierniewice

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Paweł Rylik

Paid

98

Katarzyna Malinowska

Piekary Śląskie

Poland

Nordic Walking 21 km

Lecymy Durś

Paid

Katarzyna Malinowska

Paid

99

Irena Janoszka

Radzionkow

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Irena Janoszka

Paid

100

Anna Wiśniewska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Paid

Anna Wiśniewska

Paid

101

Kilan Piotr

Iwanowice duże

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Kilan Piotr

Paid

102

Czesław Błaszczyk

Katowice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Czesław Błaszczyk

Paid

103

Ewelina Radke-Witczak

Skierniewice, ŁÓDZKIE

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Ewelina Radke-Witczak

Paid

104

Waldemar Hryciuk

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 10km

TKKF Krzna Biała Podlaska

Paid

Waldemar Hryciuk

Paid

105

Wanda Odon

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Paid

Wanda Odon

Paid

106

Agnieszka Cioch

WARSZAWA

Poland

Nordic Walking 10km

Motivity

Paid

Agnieszka Cioch

Paid

107

Małgorzata Safandowska

Kowal

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Małgorzata Safandowska

108

Filip Jeżewski

Sosnowiec

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Professional-Fighter WIKI

Paid

Filip Jeżewski

Paid

109

Agnieszka Jeżewska

Sosnowiec

Poland

Nordic Walking 5 km

Professional-Fighter WIKI

Paid

Agnieszka Jeżewska

Paid

110

Michał Jeżewski

Sosnowiec

Poland

Nordic Walking 21 km

Professional-Fighter WIKI

Paid

Michał Jeżewski

Paid

111

Renata Maszewska-Jessa

Lubasz

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Paid

Renata Maszewska-Jessa

Paid

112

Jarosław Jessa

Lubasz

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Paid

Jarosław Jessa

Paid

113

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Paid

Zygmunt Zmysłowski

Paid

114

Tomasz Wojtowicz

Widacz

Poland

Nordic Walking 5 km

Bieszczadzki Klub Nordic

Tomasz Wojtowicz

115

Iwona Górecka

Świętochłowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Iwona Górecka

Paid

116

Lidia Smykowska

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 5 km

Green Team Zielona Góra

Paid

Lidia Smykowska

Paid

117

Dorota Olejniczak

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Paid

Dorota Olejniczak

Paid

118

Tomasz Krzymiński

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Tomasz Krzymiński

Paid

119

Jan Parzybut

Pniewy

Poland

Nordic Walking 10km

Postep Pniewy Team

Paid

Jan Parzybut

Paid

120

Wiktoria Rożek

Trzemeszno

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Kijkowe Trzemeszno

Paid

Wiktoria Rożek

Paid

121

Agnieszka Kochel

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Paid

Agnieszka Kochel

Paid

122

Artur Ogórek

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

SPARTAKUS

Paid

Artur Ogórek

Paid

123

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Mariusz Brotkiewicz

Paid

124

Marcin Bojanowski

Oborniki

Poland

Nordic Walking 21 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Paid

Marcin Bojanowski

Paid

125

Irena Korpal

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Irena Korpal

Paid

126

Beata Anczarska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Paid

Beata Anczarska

Paid

127

Wiktoria Rożek

Trzemeszno

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Kijkowe Trzemeszno

Wiktoria Rożek

128

Paulina Dziubczyk

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Paid

Paulina Dziubczyk

Paid

129

Justyna Osielska-Fąfara

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 10km

TKKF Krzna Biała Podlaska

Justyna Osielska-Fąfara

130

Agnieszka Mielecka

Gąsawa

Poland

Nordic Walking 10km

IDMAR RACING TEAM

Paid

Agnieszka Mielecka

Paid

131

JERZY HRYNDIO

KATOWICE

Poland

Nordic Walking 10km

STADION ŚLĄSKI

Paid

JERZY HRYNDIO

Paid

132

WŁADYSŁAW ŻACZEK

Andrespol

Poland

Nordic Walking 21 km

Andrespol Aktywnie

WŁADYSŁAW ŻACZEK

133

Teresa Sulej

Sieradz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Teresa Sulej

Paid

134

Sylwia Hnatyszyn

Czerwieńsk

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Paid

Sylwia Hnatyszyn

Paid

135

Aleksandra Drygalska

Będzin

Poland

Nordic Walking 21 km

Kije w Dobrych Rękach

Paid

Aleksandra Drygalska

Paid

136

Zofia Kaczmarek

Wrocław

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Zofia Kaczmarek

Paid

137

Mariusz Kaczmarek

Wrocław

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Mariusz Kaczmarek

Paid

138

Karol Stiller

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

KABEX Podkowa Janów

Karol Stiller

139

Sławek Rymarski

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M&M

Paid

Sławek Rymarski

Paid

140

Witold Borkowski

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Witold Borkowski

141

Łukasz Jaroń

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M&M

Paid

Łukasz Jaroń

Paid

142

Garbowicz Tomasz

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Garbowicz Tomasz

Paid

143

Marcin Cieśluk

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Paid

Marcin Cieśluk

Paid

144

Małgorzata Gil

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Paid

Małgorzata Gil

Paid

145

Mirosław Gratka

Kojszówka

Poland

Nordic Walking 21 km

Lux Torpeda Małopolska

Mirosław Gratka

146

Lidia Radomska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Paid

Lidia Radomska

Paid

147

Stefania Sapa

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Stefania Sapa

Paid

148

Dariusz SAPA

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Dariusz SAPA

Paid

149

Michał Osiński

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Michał Osiński

150

Robert Lisowski

Boguszów-Gorce

Poland

Nordic Walking 5 km

TKKF Nestor

Paid

Robert Lisowski

Paid

151

Joanna Lipko

Gorzów Wlkp

Poland

Nordic Walking 10km

Motivity

Paid

Joanna Lipko

Paid

152

Agata Kowacz

Wałbrzych

Poland

Nordic Walking 5 km

Predators Wałbrzych

Paid

Agata Kowacz

Paid

153

Agnieszka Dybeł

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Nordic Team Częstochowa

Agnieszka Dybeł

154

Maciej Wiśniewski

Malbork

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Maciej Wiśniewski

155

Marta Radomska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

Avocado Wellness Club

Paid

Marta Radomska

Paid

156

Aleksandra Drygalska

Będzin

Poland

Nordic Walking 21 km

Kije w Dobrych Rękach

Paid

Aleksandra Drygalska

Paid

157

Aleksandra Musiatowicz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Aleksandra Musiatowicz

Paid

158

Paweł Paluch

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

Avocado Wellness Club

Paid

Paweł Paluch

Paid

159

Krakowski Jerzy

Mielec

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Krakowski Jerzy

Paid

160

Maria Niesiołowska

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Maria Niesiołowska

Paid

161

Kacper Jażdżewski

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Kacper Jażdżewski

Paid

162

Oskar Ludwiczak

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Oskar Ludwiczak

Paid

163

Piotr Klimczak

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Piotr Klimczak

Paid

164

Mateusz Olendrzyński

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Mateusz Olendrzyński

Paid

165

Mieczysław Kaciotys

Gdańsk

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Mieczysław Kaciotys

Paid

166

Władysław Szymański

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Władysław Szymański

Paid

167

Halina Wójcik

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Halina Wójcik

Paid

168

Małgorzata Adamiak

Łódź

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Małgorzata Adamiak

Paid

169

Jan chodakowski

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Jan chodakowski

Paid

170

Jadwiga Chodakowska

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Jadwiga Chodakowska

Paid

171

Zbigniew Raczek

Chorzów

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Zbigniew Raczek

Paid

172

Zdzisław Mądry

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Zdzisław Mądry

Paid

173

Małgorzata Strelczuk

Piekary Sląskie

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Małgorzata Strelczuk

Paid

174

Ilona Nawankiewicz

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Ilona Nawankiewicz

Paid

175

Halina Kurek

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Halina Kurek

Paid

176

Renata Pawełczak

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Renata Pawełczak

Paid

177

Jan Smoła

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Jan Smoła

Paid

178

Roman Połomski

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Roman Połomski

Paid

179

Mariola Macek

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Mariola Macek

Paid

180

Grzegorz Bosek

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Grzegorz Bosek

Paid

181

Jerzy Skwirut

Przemyśl

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Jerzy Skwirut

Paid

182

Jolanta Lesik

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Jolanta Lesik

Paid

183

Zbigniew Niesiołowski

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Zbigniew Niesiołowski

Paid

184

Barbara Szalbierz

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Barbara Szalbierz

Paid

185

Wiesław Trzpil

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Wiesław Trzpil

Paid

186

Zbigniew Macek

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Zbigniew Macek

Paid

187

Ewa Bosek

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Ewa Bosek

Paid

188

Krzysztof Janusik

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Krzysztof Janusik

Paid

189

Józef Plichta

Kłodzko

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Paid

Józef Plichta

Paid

190

Beata Jankowska

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Pasłęk

Paid

Beata Jankowska

Paid

191

Adam Waleszko

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

PASJA Nordic Walking

Paid

Adam Waleszko

Paid

192

Anna Waleszko

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

PASJA Nordic Walking

Paid

Anna Waleszko

Paid

193

Andrzej Waleszko

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

PASJA Nordic Walking

Paid

Andrzej Waleszko

Paid

194

Urszula Lapšanská

Stará Ľubovňa

Slovakia (Slovak Republic)

Nordic Walking 21 km

NW-RUNNING Stará Ľubovňa

Paid

Urszula Lapšanská

Paid

195

Viktor Lapšanský

Stará Ľubovňa

Slovakia (Slovak Republic)

Nordic Walking 21 km

NW-RUNNING Stará Ľubovňa

Paid

Viktor Lapšanský

Paid

196

Jiří Mikšík

Praha

Czech Republic

Nordic Walking 10km

Moskyt Nordic Walking

Paid

Jiří Mikšík

Paid

197

Rajmund Chmielewski

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Rajmund Chmielewski

198

Wiktor Olszewski

Sieradz

Poland

Nordic Walking 5 km

Rajsport Active

Wiktor Olszewski

199

Roman Kołodziejczyk

Zakopane

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Roman Kołodziejczyk

Paid

200

Zdeněk Mikšík

Prague

Czech Republic

Nordic Walking 10km

Moskyt Nordic Walking

Paid

Zdeněk Mikšík

Paid

201

Marcin Świderek

Skierniewice

Poland

Nordic Walking 21 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

Marcin Świderek

Paid

202

Katarzyna Bachanek

Toruń

Poland

Nordic Walking 10km

TORUŃ-IDZIEMY BEZ RYZYKA

Paid

Katarzyna Bachanek

Paid

203

Teresa Soroka

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Paid

Teresa Soroka

Paid

204

EWA HAŁGAS

WARSZAWA

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

EWA HAŁGAS

Paid

205

Seweryn Paczesny

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Seweryn Paczesny

206

Medyński Andrzej

SZCZECIN

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Medyński Andrzej

207

JAN HAŁGAS

WARSZAWA

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

JAN HAŁGAS

Paid

208

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Paid

Jarosław Szulc

Paid

209

Kataryna Hilgner

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 5 km

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

Kataryna Hilgner

Paid

210

Leszek KOT

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 10km

NORDICUS STRZYBNICA

Paid

Leszek KOT

Paid

211

Paweł Malinowski

Kraków

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paweł Malinowski

212

Agnieszka Gros

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Agnieszka Gros

Paid

213

Ewa Najdenow

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Ewa Najdenow

214

Adam Adamczyk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Adam Adamczyk

215

Nel Mizgała

Janów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Paid

Nel Mizgała

Paid

216

Nadia Mizgała

Janów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Paid

Nadia Mizgała

Paid

217

Piotr Olejniczak

PABIANICE

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Piotr Olejniczak

Paid

218

Krzysztof Ciesielski

Gniezno

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Krzysztof Ciesielski

Paid

219

Kacper Mizgała

Janów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Paid

Kacper Mizgała

Paid

220

Aneta Polewczak

Zawiercie

Poland

Nordic Walking 21 km

Clleo Zawiercie

Paid

Aneta Polewczak

Paid

221

Małgorzata Biegajło

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Paid

Małgorzata Biegajło

Paid

222

Emilia Czycz

ZIELONA GÓRA

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Paid

Emilia Czycz

Paid

223

Ryszard Nieslony

Chorzów

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Ryszard Nieslony

Paid

224

Kornelia Czempik

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Kornelia Czempik

225

Ilona Szendzielorz

Ruda Śląska

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Ilona Szendzielorz

Paid

226

Kornelia Czempik

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Kornelia Czempik

Paid

227

Kristina Ceika

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Paid

Kristina Ceika

Paid

228

Gaida Kerve

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Paid

Gaida Kerve

Paid

229

Malwina Grzelakowska

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Malwina Grzelakowska

230

Uldis Versis

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Paid

Uldis Versis

Paid

231

Jarosław Spychała

Mosina

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Jarosław Spychała

232

Linda Kubilovica

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Paid

Linda Kubilovica

Paid

233

Agnese Smiltniece

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Paid

Agnese Smiltniece

Paid

234

Dace Janeka

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Paid

Dace Janeka

Paid

235

Benita Locmele

Grobiņa

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Paid

Benita Locmele

Paid

236

Aniela Czempik

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Aniela Czempik

Paid

237

Imants Locmelis

Grobiņa

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Paid

Imants Locmelis

Paid

238

Aleksandra Raczynska

Chorzów

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Aleksandra Raczynska

Paid

239

Rafał Miękisiak

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

#śremchodzi

Paid

Rafał Miękisiak

Paid

240

Dariusz Proskura

Wałbrzych

Poland

Nordic Walking 21 km

Trójgarb Stare Bogaczowic

Paid

Dariusz Proskura

Paid

241

Karol Zabłocki

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

Karol Zabłocki

Paid

242

Katarzyna Konik

Ustrzyki Dolne

Poland

Nordic Walking 21 km

bieszczadzki klub nordic

Katarzyna Konik

243

Wiesław Perlik

Zielonka

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Wiesław Perlik

Paid

244

Bożena Kończewska

Ustrzyki Dolne

Poland

Nordic Walking 21 km

bieszczadzki klub nordic

Paid

Bożena Kończewska

Paid

245

Michał Bagniewski

Bytom

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Michał Bagniewski

Paid

246

Filip Grzelakowski

Kalisz

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Filip Grzelakowski

247

Bondar Inna

SPb

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Bondar Inna

Paid

248

Małgorzata Oleksyk

Ustrzyki Dolne

Poland

Nordic Walking 5 km

bieszczadzki klub nordic

Paid

Małgorzata Oleksyk

Paid

249

Joanna Kołodziej

Ruda Śląska

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Joanna Kołodziej

Paid

250

Małgorzata Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

Małgorzata Franczak

Paid

251

Anna Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

Anna Franczak

Paid

252

Elżbieta Krasnodębska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Paid

Elżbieta Krasnodębska

Paid

253

Krzysztof Człapski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Krzysztof Człapski

254

Marek Ondrasik

Hrusovany u Brna

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

NO TEAM

Paid

Marek Ondrasik

Paid

255

Petra Ondrasikova

Hrusovany u Brna

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

NO TEAM

Paid

Petra Ondrasikova

Paid

256

Katarzyna Sędzik

Bytom

Poland

Nordic Walking 5 km

Lecymy Durś

Paid

Katarzyna Sędzik

Paid

257

Radosław Stoicki

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Radosław Stoicki

258

Ryszard Chlebowski

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Ryszard Chlebowski

259

Agnieszka Stoicka

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Agnieszka Stoicka

260

Piotr Wetoszka

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Piotr Wetoszka

Paid

261

Aleksandra Olejniczak

Trzemeszno

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Kijkowe Trzemeszno

Paid

Aleksandra Olejniczak

Paid

262

Magdalena Bujnicka

Pasłęk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Nordic Walking Pasłęk

Paid

Magdalena Bujnicka

Paid

263

Marcin Bujnicki

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Paid

Marcin Bujnicki

Paid

264

Alicja Reda

warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

Alicja Reda

Paid

265

Mariusz Polewczak

Zawiercie

Poland

Nordic Walking 5 km

Clleo Zawiercie

Paid

Mariusz Polewczak

Paid

266

Janusz Machnik

Zawiercie

Poland

Nordic Walking 5 km

Clleo Zawiercie

Paid

Janusz Machnik

Paid

267

Krzysztof Kalinowski

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Krzysztof Kalinowski

Paid

268

Magdalena Kulwicka

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

Czewarun TiM

Paid

Magdalena Kulwicka

Paid

269

Krzysztof Czerski

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Krzysztof Czerski

Paid

270

Agnieszka Madej

Widuchowa

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Widuchowa

Paid

Agnieszka Madej

Paid

271

Evgenii Moseev

Saint Petersburg

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Paid

Evgenii Moseev

Paid

272

Katarzyna Bachanek

Toruń

Poland

Nordic Walking 10km

TORUŃ-IDZIEMY BEZ RYZYKA

Katarzyna Bachanek

273

Tomasz Celiński

Otwock

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Tomasz Celiński

274

Ryszard Cyran

Sędziejowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Ryszard Cyran

Paid

275

Halina Kałużna-Szmyt

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

#śremchodzi

Paid

Halina Kałużna-Szmyt

Paid

276

Adam Adamczyk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

PASJA Nordic Walking

Paid

Adam Adamczyk

Paid

277

Sylwia Pasińska - Skowron

Szczodrkowice

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Sylwia Pasińska - Skowron

Paid

278

Dorota Dąbrowa

Gosławice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Dorota Dąbrowa

Paid

279

Krzysztof Gołębiowski

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALK

Paid

Krzysztof Gołębiowski

Paid

280

Wojciech Dąbrowa

Gosławice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Wojciech Dąbrowa

Paid

281

Anita Gwarek

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

PASJA Nordic Walking

Paid

Anita Gwarek

Paid

282

Wojciech Netkowski

Brwinow

Poland

Nordic Walking 10km

PASJA Nordic Walking

Paid

Wojciech Netkowski

Paid

283

Elżbieta Wojciechowska

Pakość

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Elżbieta Wojciechowska

284

Anetta Motyl

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

NWPL/NW Bełchatów

Paid

Anetta Motyl

Paid

285

Edyta Pawłowska

Bełchów

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Edyta Pawłowska

Paid

286

Wiesława Rosińska

KOWAL

Poland

Nordic Walking 5 km

Parakulos Kowal

Paid

Wiesława Rosińska

Paid

287

Amelia Pawłowska

Polesie

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Paid

Amelia Pawłowska

Paid

288

Krystyna Matusiak

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Paid

Krystyna Matusiak

Paid

289

Iwona Holwek

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Paid

Iwona Holwek

Paid

290

Jarosław Holwek

PABIANICE

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Paid

Jarosław Holwek

Paid

291

Janusz Kaliszuk

Biała Podlaska

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Janusz Kaliszuk

292

Anna Matyja

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

#śremchodzi

Paid

Anna Matyja

Paid

293

LESZEK WOJNAROWSKI

TARNÓW

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

LESZEK WOJNAROWSKI

Paid

294

Joanna Niedbalska

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Joanna Niedbalska

Paid

295

Stanisław Niedbalski

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Paid

Stanisław Niedbalski

Paid

296

Henryka Bazela

Kowal

Poland

Nordic Walking 5 km

Parakulos Kowal

Paid

Henryka Bazela

Paid

297

AGNIESZKA WOJNAROWSKA

TARNÓW

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

AGNIESZKA WOJNAROWSKA

Paid

298

Jan Niedbalski

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Paid

Jan Niedbalski

Paid

299

Evgenij Markin

Kaliningrad

Russian Federation

Nordic Walking 21 km

Klub Sportowy DED

Paid

Evgenij Markin

Paid

300

Piotr Biegajło

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Paid

Piotr Biegajło

Paid

301

Paweł Jagieła

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Paweł Jagieła

Paid

302

Marzena Olejnik

szczecin

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Marzena Olejnik

Paid

303

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

Andrzej Wietrzycki

Paid

304

Wiesław Śliwka

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Paid

Wiesław Śliwka

Paid

305

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Przemysław Jasiłek

Paid

306

Witold Błądek

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Witold Błądek

Paid

307

monika stawna

zielona góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Paid

monika stawna

Paid

308

Adam Drewnowski

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 5 km

Zasapani Hydro Trzcianka

Paid

Adam Drewnowski

Paid

309

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Poland

Nordic Walking 10km

Zasapani Hydro Trzcianka

Paid

Barbara Drewnowska

Paid

310

Grzegorz Jagusiak

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Grzegorz Jagusiak

Paid

311

Ryszard Blaszka

Rokietnica

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Nordic Walking Kiekrz Pol

Paid

Ryszard Blaszka

Paid

312

Maria Pietrzak

Sieradz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

NWPL GARROSA TEAM

Paid

Maria Pietrzak

Paid

313

Michał Blaszka

Rokietnica

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Nordic Walking Kiekrz Pol

Paid

Michał Blaszka

Paid

314

Anna Kromelitskaya

KALININGRAD

Russian Federation

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Klub Sportowy DED

Paid

Anna Kromelitskaya

Paid

315

Irina Kromelitckaia

KALININGRAD

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

Klub Sportowy DED

Paid

Irina Kromelitckaia

Paid

316

Barbara Kowalska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

NWPL/NW Bełchatów

Paid

Barbara Kowalska

Paid

317

Waldemar Radgowski

Płock

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Mobilna Sz

Paid

Waldemar Radgowski

Paid

318

Andrey Kromelitskiy

KALININGRAD

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

Klub Sportowy DED

Paid

Andrey Kromelitskiy

Paid

319

Aleksandra Rosińska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 21 km

NWPL/NW Bełchatów

Paid

Aleksandra Rosińska

Paid

320

Iwona Juzof

Pogwizdów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Iwona Juzof

321

Paweł Słupianek

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

Katowicki Nordic Walking

Paid

Paweł Słupianek

Paid

322

Karolina Juszczak

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Paid

Karolina Juszczak

Paid

323

Raffaella Fasola

Como

Italy

Nordic Walking 21 km

Nordic Walking Como

Paid

Raffaella Fasola

Paid

324

Nadezhda Moseeva

St.Petersburg

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Paid

Nadezhda Moseeva

Paid

325

Daniela Basso

Como

Italy

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Como

Paid

Daniela Basso

Paid

326

Jarosław Domański

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Jarosław Domański

Paid

327

Kamil Kliczka

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

Sanprobi Szczecin

Paid

Kamil Kliczka

Paid

328

Mirosław Gliszczyński

Międzybrodzie Bialskie

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Paid

Mirosław Gliszczyński

Paid

329

Beata Wołk

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 10km

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

Beata Wołk

Paid

330

Mariusz Szarszunowicz

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Mariusz Szarszunowicz

331

Giorgio Rizzi

Como

Italy

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Como

Paid

Giorgio Rizzi

Paid

332

Norbert Paletta

Pietrowice Wielkie

Poland

Nordic Walking 21 km

EasyRun Racibórz

Paid

Norbert Paletta

Paid

333

Małgorzata Maciuszonek

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Pasłęk

Paid

Małgorzata Maciuszonek

Paid

334

Ewa Szewczyk

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

NWPL/NW Bełchatów

Paid

Ewa Szewczyk

Paid

335

Małgorzata Paletta

Pietrowice Wielkie

Poland

Nordic Walking 10km

EasyRun Racibórz

Paid

Małgorzata Paletta

Paid

336

Adam Pajęcki

Kowal

Poland

Nordic Walking 21 km

Parakulos Kowal

Paid

Adam Pajęcki

Paid

337

Kamila Kolberg

Zieleń

Poland

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Paid

Kamila Kolberg

Paid

338

Maciej Janik

Piła

Poland

Nordic Walking 10km

Zasapani Hydro Trzcianka

Paid

Maciej Janik

Paid

339

Edyta Pietrykowska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paid

Edyta Pietrykowska

Paid

340

Katarzyna Kosecka

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Paid

Katarzyna Kosecka

Paid

341

Katarzyna Szadkowska

Bełchatów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Bolące Piszczele Bełcható

Paid

Katarzyna Szadkowska

Paid

342

Roman Koziarz

Katowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Roman Koziarz

343

Renata Rożniakowska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

NWPL/NW Bełchatów

Paid

Renata Rożniakowska

Paid

344

Artur Radecki

Białystok

Poland

Nordic Walking 5 km

Chodzący Białystok

Paid

Artur Radecki

Paid

345

wojciech cebo

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

wojciech cebo

346

Zhanna Dolinina

St Petersburg

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Paid

Zhanna Dolinina

Paid

347

Dariusz Bul

Prudnik

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Dariusz Bul

348

Dariusz Mackiewicz

Kodeń

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Dariusz Mackiewicz

Paid

349

Magdalena Sosnowska

Trzemeszno

Poland

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Paid

Magdalena Sosnowska

Paid

350

Maciej Antas

Trzemeszno

Poland

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Paid

Maciej Antas

Paid

351

Włodzimierz Kusiak

GDAŃSK

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Włodzimierz Kusiak

Paid

352

Sabina Laskowska

Rudziczka

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Sabina Laskowska

Paid

353

Marian Małka

Gliwice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Marian Małka

Paid

354

Mariusz Gościński

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 21 km

Bolące Piszczele Bełcható

Paid

Mariusz Gościński

Paid

355

Beata Boczar

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Beata Boczar

356

Mateusz Olech

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Elite Team

Paid

Mateusz Olech

Paid

357

Anna Olech

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

Elite Team

Paid

Anna Olech

Paid

358

Marcin Olech

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paid

Marcin Olech

Paid

359

Natalia Pleskot

Krasnystaw

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Paid

Natalia Pleskot

Paid

360

Krzysztof Budasz

Jeziorki

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Krzysztof Budasz

Paid

361

Celina Pleskot

Krasnystaw

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Paid

Celina Pleskot

Paid

362

Jacek Hanuszkiewicz

Skierniewice

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Paid

Jacek Hanuszkiewicz

Paid

363

Jakub Deląg

Piotrków Trybunalski

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Poland

Paid

Jakub Deląg

Paid

364

Grażyna Budasz

Jeziorki

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Grażyna Budasz

Paid

365

Aleksandra Przybylska

Gdynia

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Elite Team

Paid

Aleksandra Przybylska

Paid

366

Krasnystaw

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Paid

Paid