Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miasto

Kraj

Dystans

Drużyna

Oznacz do opłacenia

Lista uczestników

1

Dorota Drewka

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Dorota Drewka

2

Piotr Ordzowiały

Osielec

Poland

Nordic Walking 5 km

MOCNI POMOCNI

Piotr Ordzowiały

3

Krystyna Chęcińska

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Krystyna Chęcińska

Opłacone

4

test test

test

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

test test

5

Arkadiusz Stępień

ŚCINAWA

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Arkadiusz Stępień

6

Adam Zabrzeski

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Adam Zabrzeski

7

Hanna Zabrzeska

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Hanna Zabrzeska

8

Antonello Favaro

Noale

Italy

Nordic Walking 10km

Nico Running

Opłacone

Antonello Favaro

Opłacone

9

Lidia Koziara

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Opłacone

Lidia Koziara

Opłacone

10

valentina superchi

codigoro

Italy

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

valentina superchi

11

Łukasz Sorn

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

Elite Team

Opłacone

Łukasz Sorn

Opłacone

12

Mariola Mulkowska

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Mariola Mulkowska

Opłacone

13

Maria Karaś

Zelów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Maria Karaś

Opłacone

14

Edyta Trzeciak

Janówka

Poland

Nordic Walking 21 km

LZS Justynów

Opłacone

Edyta Trzeciak

Opłacone

15

Danuta Lehmann

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Danuta Lehmann

Opłacone

16

Konstanty Stołbiak

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Konstanty Stołbiak

Opłacone

17

Marek Chłodnicki

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marek Chłodnicki

Opłacone

18

Pasquali Nicola

Como

Italy

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Como

Opłacone

Pasquali Nicola

Opłacone

19

Adam Wojciechowski

Pleszew

Poland

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Adam Wojciechowski

Opłacone

20

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Poland

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Katarzyna Wojciechowska

Opłacone

21

Magdalena Muchorowska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Magdalena Muchorowska

Opłacone

22

Wanda Sarnowska

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Wanda Sarnowska

Opłacone

23

Doraota Rachwał-Przybysz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Doraota Rachwał-Przybysz

Opłacone

24

Rafał Jacek

Konin

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Opłacone

Rafał Jacek

Opłacone

25

Aldona Siwik

Ostrów Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

Trzej królowie

Opłacone

Aldona Siwik

Opłacone

26

Tomasz Rogulski

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Tomasz Rogulski

Opłacone

27

Anna Rogulska

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 21 km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Anna Rogulska

Opłacone

28

Dorota Jemrych

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Dorota Jemrych

Opłacone

29

Cristiano Roberto Paglianti

Viareggio

Italy

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Viareggio

Opłacone

Cristiano Roberto Paglianti

Opłacone

30

Maja Drewnowska

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Gdańskie Wody Aktywują

Opłacone

Maja Drewnowska

Opłacone

31

Małgorzata Drewnowska

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

Gdańskie Wody Aktywują

Opłacone

Małgorzata Drewnowska

Opłacone

32

Natalia Walesiak

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Gdańskie Wody Aktywują

Opłacone

Natalia Walesiak

Opłacone

33

Anna Walesiak

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

Gdańskie Wody Aktywują

Opłacone

Anna Walesiak

Opłacone

34

Jan Zasowski

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Gdańskie Wody Aktywują

Opłacone

Jan Zasowski

Opłacone

35

Jacek Zieliński

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

Gdańskie Wody Aktywują

Opłacone

Jacek Zieliński

Opłacone

36

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Edmund Jurdziński

Opłacone

37

BORENKO IRYNA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

ONWF National club of Ukr

Opłacone

BORENKO IRYNA

Opłacone

38

KURAKINA IRYNA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

ONWF National club of Ukr

Opłacone

KURAKINA IRYNA

Opłacone

39

KALINICHEVA TETIANA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

ONWF National club of Ukr

Opłacone

KALINICHEVA TETIANA

Opłacone

40

Karina Retz-Lemańska

Luboń

Poland

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Karina Retz-Lemańska

Opłacone

41

MALCHEVSKA TETIANA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

ONWF National club of Ukr

Opłacone

MALCHEVSKA TETIANA

Opłacone

42

Marek Kosecki

Pabianice

Poland

Nordic Walking 21 km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Marek Kosecki

43

Leszek Puszkiel

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Leszek Puszkiel

Opłacone

44

Kacper Musiałek

Zakrzew

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Kacper Musiałek

Opłacone

45

Maciej Król

Ludwików

Poland

Nordic Walking 5 km

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Król

Opłacone

46

Iwona Król

Ludwików

Poland

Nordic Walking 5 km

Trzej królowie

Opłacone

Iwona Król

Opłacone

47

Maciej Jr Król

Ludwików

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Jr Król

Opłacone

48

Katarzyna Kot

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Katarzyna Kot

49

Andrzej Adamowicz

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Adamowicz

Opłacone

50

Halina Nogalska

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 5 km

NORDICUS STRZYBNICA

Opłacone

Halina Nogalska

Opłacone

51

Przemysław Marchwicki

Sady

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Przemysław Marchwicki

Opłacone

52

Lesiak Andrzej

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Lesiak Andrzej

53

Paweł Sankowski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Paweł Sankowski

Opłacone

54

GIUSEPPE FILOSA

COMO

Italy

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Como

Opłacone

GIUSEPPE FILOSA

Opłacone

55

GRZEGORZ RYCHLIK

Halasy

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

GRZEGORZ RYCHLIK

Opłacone

56

Joanna Grabna

Radomsko

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Joanna Grabna

Opłacone

57

Agnieszka Zygmunt

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Motivity

Opłacone

Agnieszka Zygmunt

Opłacone

58

Beata SANKOWSKA

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Beata SANKOWSKA

Opłacone

59

Mariusz Reczulski

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Reczulski

Opłacone

60

Jan Machowski

Koziegłowy

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jan Machowski

Opłacone

61

Elżbieta Rosołek

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Elżbieta Rosołek

Opłacone

62

Marek Sokołowski

RYMANÓW-ZDRÓJ

Poland

Nordic Walking 21 km

PTG "Sokół" Rymanów

Opłacone

Marek Sokołowski

Opłacone

63

Maciej Kosecki

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Opłacone

Maciej Kosecki

Opłacone

64

Bogdan Grzywa

Czyżowice

Poland

Nordic Walking 21 km

NO TEAM

Opłacone

Bogdan Grzywa

Opłacone

65

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

66

Roman Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

67

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

68

jan kocimski

Sochaczew

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

jan kocimski

Opłacone

69

Teresa Oleszczuk

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

Barlinek to mnie rusza.

Teresa Oleszczuk

70

Filip Płaczek

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

Barlinek to mnie rusza.

Filip Płaczek

71

Filip Płaczek

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

Barlinek to mnie rusza.

Filip Płaczek

72

Lukasz Zawada

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Lukasz Zawada

Opłacone

73

Maciej Kłos

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Maciej Kłos

74

Ryszard Koprowski

Tomaszów Lubelski

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ryszard Koprowski

Opłacone

75

Beata Marcinczak

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Beata Marcinczak

Opłacone

76

Dariusz Świstek

Wieliszew

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Świstek

Opłacone

77

Tomasz Wawrzyniak

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Tomasz Wawrzyniak

Opłacone

78

Teresa Warchalska

Katowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Teresa Warchalska

Opłacone

79

Bronisław Kasprzak

Wręczyca Wielka

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Bronisław Kasprzak

Opłacone

80

Sylwia Berłowska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Sylwia Berłowska

Opłacone

81

Paweł Rylik

Skierniewice

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Rylik

Opłacone

82

Katarzyna Malinowska

Piekary Śląskie

Poland

Nordic Walking 21 km

Lecymy Durś

Opłacone

Katarzyna Malinowska

Opłacone

83

Irena Janoszka

Radzionkow

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Irena Janoszka

Opłacone

84

Anna Wiśniewska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Anna Wiśniewska

Opłacone

85

Kilan Piotr

Iwanowice duże

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Kilan Piotr

Opłacone

86

Czesław Błaszczyk

Katowice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Czesław Błaszczyk

Opłacone

87

Ewelina Radke-Witczak

Skierniewice, ŁÓDZKIE

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ewelina Radke-Witczak

Opłacone

88

Waldemar Hryciuk

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 10km

TKKF Krzna Biała Podlaska

Opłacone

Waldemar Hryciuk

Opłacone

89

Wanda Odon

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Wanda Odon

Opłacone

90

Agnieszka Cioch

WARSZAWA

Poland

Nordic Walking 10km

Motivity

Opłacone

Agnieszka Cioch

Opłacone

91

Małgorzata Safandowska

Kowal

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Małgorzata Safandowska

92

Filip Jeżewski

Sosnowiec

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Professional-Fighter WIKI

Opłacone

Filip Jeżewski

Opłacone

93

Agnieszka Jeżewska

Sosnowiec

Poland

Nordic Walking 5 km

Professional-Fighter WIKI

Opłacone

Agnieszka Jeżewska

Opłacone

94

Michał Jeżewski

Sosnowiec

Poland

Nordic Walking 21 km

Professional-Fighter WIKI

Opłacone

Michał Jeżewski

Opłacone

95

Renata Maszewska-Jessa

Lubasz

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Renata Maszewska-Jessa

Opłacone

96

Jarosław Jessa

Lubasz

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jarosław Jessa

Opłacone

97

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Zygmunt Zmysłowski

Opłacone

98

Tomasz Wojtowicz

Widacz

Poland

Nordic Walking 5 km

Bieszczadzki Klub Nordic

Tomasz Wojtowicz

99

Iwona Górecka

Świętochłowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Górecka

Opłacone

100

Lidia Smykowska

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 5 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Lidia Smykowska

Opłacone

101

Dorota Olejniczak

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Opłacone

Dorota Olejniczak

Opłacone

102

Tomasz Krzymiński

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Tomasz Krzymiński

Opłacone

103

Jan Parzybut

Pniewy

Poland

Nordic Walking 10km

Postep Pniewy Team

Opłacone

Jan Parzybut

Opłacone

104

Wiktoria Rożek

Trzemeszno

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Wiktoria Rożek

Opłacone

105

Agnieszka Kochel

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Agnieszka Kochel

Opłacone

106

Artur Ogórek

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

SPARTAKUS

Opłacone

Artur Ogórek

Opłacone

107

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Brotkiewicz

Opłacone

108

Marcin Bojanowski

Oborniki

Poland

Nordic Walking 21 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Marcin Bojanowski

Opłacone

109

Irena Korpal

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Irena Korpal

Opłacone

110

Beata Anczarska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Beata Anczarska

Opłacone

111

Wiktoria Rożek

Trzemeszno

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Kijkowe Trzemeszno

Wiktoria Rożek

112

Paulina Dziubczyk

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Opłacone

Paulina Dziubczyk

Opłacone

113

Justyna Osielska-Fąfara

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 10km

TKKF Krzna Biała Podlaska

Justyna Osielska-Fąfara

114

Agnieszka Mielecka

Gąsawa

Poland

Nordic Walking 10km

IDMAR RACING TEAM

Opłacone

Agnieszka Mielecka

Opłacone

115

JERZY HRYNDIO

KATOWICE

Poland

Nordic Walking 10km

STADION ŚLĄSKI

Opłacone

JERZY HRYNDIO

Opłacone

116

WŁADYSŁAW ŻACZEK

Andrespol

Poland

Nordic Walking 21 km

Andrespol Aktywnie

WŁADYSŁAW ŻACZEK

117

Teresa Sulej

Sieradz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Teresa Sulej

Opłacone

118

Sylwia Hnatyszyn

Czerwieńsk

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Sylwia Hnatyszyn

Opłacone

119

Aleksandra Drygalska

Będzin

Poland

Nordic Walking 21 km

Kije w Dobrych Rękach

Opłacone

Aleksandra Drygalska

Opłacone

120

Zofia Kaczmarek

Wrocław

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Zofia Kaczmarek

Opłacone

121

Mariusz Kaczmarek

Wrocław

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Kaczmarek

Opłacone

122

Karol Stiller

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

KABEX Podkowa Janów

Karol Stiller

123

Sławek Rymarski

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M&M

Opłacone

Sławek Rymarski

Opłacone

124

Witold Borkowski

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Witold Borkowski

125

Łukasz Jaroń

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M&M

Opłacone

Łukasz Jaroń

Opłacone

126

Garbowicz Tomasz

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Garbowicz Tomasz

Opłacone

127

Marcin Cieśluk

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Cieśluk

Opłacone

128

Małgorzata Gil

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Małgorzata Gil

Opłacone

129

Mirosław Gratka

Kojszówka

Poland

Nordic Walking 21 km

Lux Torpeda Małopolska

Mirosław Gratka

130

Lidia Radomska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Lidia Radomska

Opłacone

131

Stefania Sapa

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Stefania Sapa

Opłacone

132

Dariusz SAPA

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz SAPA

Opłacone

133

Michał Osiński

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Michał Osiński

134

Robert Lisowski

Boguszów-Gorce

Poland

Nordic Walking 5 km

TKKF Nestor

Opłacone

Robert Lisowski

Opłacone

135

Joanna Lipko

Gorzów Wlkp

Poland

Nordic Walking 10km

Motivity

Opłacone

Joanna Lipko

Opłacone

136

Agata Kowacz

Wałbrzych

Poland

Nordic Walking 5 km

Predators Wałbrzych

Opłacone

Agata Kowacz

Opłacone

137

Agnieszka Dybeł

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Nordic Team Częstochowa

Agnieszka Dybeł

138

Maciej Wiśniewski

Malbork

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Maciej Wiśniewski

139

Marta Radomska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Marta Radomska

Opłacone

140

Aleksandra Drygalska

Będzin

Poland

Nordic Walking 21 km

Kije w Dobrych Rękach

Opłacone

Aleksandra Drygalska

Opłacone

141

Aleksandra Musiatowicz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Aleksandra Musiatowicz

Opłacone

142

Paweł Paluch

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Paweł Paluch

Opłacone

143

Krakowski Jerzy

Mielec

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Krakowski Jerzy

Opłacone

144

Maria Niesiołowska

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Maria Niesiołowska

Opłacone

145

Kacper Jażdżewski

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Kacper Jażdżewski

Opłacone

146

Oskar Ludwiczak

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Oskar Ludwiczak

Opłacone

147

Piotr Klimczak

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Piotr Klimczak

Opłacone

148

Mateusz Olendrzyński

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Mateusz Olendrzyński

Opłacone

149

Mieczysław Kaciotys

Gdańsk

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Mieczysław Kaciotys

Opłacone

150

Władysław Szymański

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Władysław Szymański

Opłacone

151

Halina Wójcik

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Halina Wójcik

Opłacone

152

Małgorzata Adamiak

Łódź

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Małgorzata Adamiak

Opłacone

153

Jan chodakowski

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Jan chodakowski

Opłacone

154

Jadwiga Chodakowska

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Jadwiga Chodakowska

Opłacone

155

Zbigniew Raczek

Chorzów

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Zbigniew Raczek

Opłacone

156

Zdzisław Mądry

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Zdzisław Mądry

Opłacone

157

Małgorzata Strelczuk

Piekary Sląskie

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Małgorzata Strelczuk

Opłacone

158

Ilona Nawankiewicz

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Ilona Nawankiewicz

Opłacone

159

Halina Kurek

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Halina Kurek

Opłacone

160

Renata Pawełczak

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Renata Pawełczak

Opłacone

161

Jan Smoła

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Jan Smoła

Opłacone

162

Roman Połomski

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Roman Połomski

Opłacone

163

Mariola Macek

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Mariola Macek

Opłacone

164

Grzegorz Bosek

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Grzegorz Bosek

Opłacone

165

Jerzy Skwirut

Przemyśl

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Jerzy Skwirut

Opłacone

166

Jolanta Lesik

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Jolanta Lesik

Opłacone

167

Zbigniew Niesiołowski

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Zbigniew Niesiołowski

Opłacone

168

Barbara Szalbierz

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Barbara Szalbierz

Opłacone

169

Wiesław Trzpil

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Wiesław Trzpil

Opłacone

170

Zbigniew Macek

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Zbigniew Macek

Opłacone

171

Ewa Bosek

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Ewa Bosek

Opłacone

172

Krzysztof Janusik

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Krzysztof Janusik

Opłacone

173

Józef Plichta

Kłodzko

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Józef Plichta

Opłacone

174

Beata Jankowska

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Beata Jankowska

Opłacone

175

Adam Waleszko

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

PASJA Nordic Walking

Opłacone

Adam Waleszko

Opłacone

176

Anna Waleszko

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

PASJA Nordic Walking

Opłacone

Anna Waleszko

Opłacone

177

Andrzej Waleszko

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

PASJA Nordic Walking

Opłacone

Andrzej Waleszko

Opłacone

178

Urszula Lapšanská

Stará Ľubovňa

Slovakia (Slovak Republic)

Nordic Walking 21 km

NW-RUNNING Stará Ľubovňa

Opłacone

Urszula Lapšanská

Opłacone

179

Viktor Lapšanský

Stará Ľubovňa

Slovakia (Slovak Republic)

Nordic Walking 21 km

NW-RUNNING Stará Ľubovňa

Opłacone

Viktor Lapšanský

Opłacone

180

Jiří Mikšík

Praha

Czech Republic

Nordic Walking 10km

Moskyt Nordic Walking

Opłacone

Jiří Mikšík

Opłacone

181

Rajmund Chmielewski

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Rajmund Chmielewski

182

Wiktor Olszewski

Sieradz

Poland

Nordic Walking 5 km

Rajsport Active

Wiktor Olszewski

183

Roman Kołodziejczyk

Zakopane

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Roman Kołodziejczyk

Opłacone

184

Zdeněk Mikšík

Prague

Czech Republic

Nordic Walking 10km

Moskyt Nordic Walking

Opłacone

Zdeněk Mikšík

Opłacone

185

Marcin Świderek

Skierniewice

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Świderek

Opłacone

186

Katarzyna Bachanek

Toruń

Poland

Nordic Walking 10km

TORUŃ-IDZIEMY BEZ RYZYKA

Opłacone

Katarzyna Bachanek

Opłacone

187

Teresa Soroka

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Teresa Soroka

Opłacone

188

EWA HAŁGAS

WARSZAWA

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

EWA HAŁGAS

Opłacone

189

Seweryn Paczesny

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Seweryn Paczesny

190

Medyński Andrzej

SZCZECIN

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Medyński Andrzej

191

JAN HAŁGAS

WARSZAWA

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

JAN HAŁGAS

Opłacone

192

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

193

Kataryna Hilgner

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 5 km

NORDICUS STRZYBNICA

Opłacone

Kataryna Hilgner

Opłacone

194

Leszek KOT

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 10km

NORDICUS STRZYBNICA

Opłacone

Leszek KOT

Opłacone

195

Paweł Malinowski

Kraków

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paweł Malinowski

196

Agnieszka Gros

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Gros

Opłacone

197

Ewa Najdenow

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Ewa Najdenow

198

Adam Adamczyk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Adam Adamczyk

199

Nel Mizgała

Janów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Opłacone

Nel Mizgała

Opłacone

200

Nadia Mizgała

Janów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Opłacone

Nadia Mizgała

Opłacone

201

Olejniczak Piotr

PABIANICE

Poland

Nordic Walking 10km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Opłacone

Olejniczak Piotr

Opłacone

202

Krzysztof Ciesielski

Gniezno

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Ciesielski

Opłacone

203

Kacper Mizgała

Janów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Opłacone

Kacper Mizgała

Opłacone

204

Aneta Polewczak

Zawiercie

Poland

Nordic Walking 21 km

Clleo Zawiercie

Opłacone

Aneta Polewczak

Opłacone

205

Małgorzata Biegajło

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Opłacone

Małgorzata Biegajło

Opłacone

206

Emilia Czycz

ZIELONA GÓRA

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Emilia Czycz

Opłacone

207

Ryszard Nieslony

Chorzów

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ryszard Nieslony

Opłacone

208

Kornelia Czempik

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Kornelia Czempik

209

Ilona Szendzielorz

Ruda Śląska

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ilona Szendzielorz

Opłacone

210

Kornelia Czempik

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Kornelia Czempik

Opłacone

211

Kristina Ceika

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Opłacone

Kristina Ceika

Opłacone

212

Gaida Kerve

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Opłacone

Gaida Kerve

Opłacone

213

Malwina Grzelakowska

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Malwina Grzelakowska

214

Uldis Versis

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Opłacone

Uldis Versis

Opłacone

215

Jarosław Spychała

Mosina

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Jarosław Spychała

216

Linda Kubilovica

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Opłacone

Linda Kubilovica

Opłacone

217

Agnese Smiltniece

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Opłacone

Agnese Smiltniece

Opłacone

218

Dace Janeka

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Opłacone

Dace Janeka

Opłacone

219

Benita Locmele

Grobiņa

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Opłacone

Benita Locmele

Opłacone

220

Aniela Czempik

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Aniela Czempik

Opłacone

221

Imants Locmelis

Grobiņa

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Opłacone

Imants Locmelis

Opłacone

222

Aleksandra Raczynska

Chorzów

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Aleksandra Raczynska

Opłacone

223

Rafał Miękisiak

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

#śremchodzi

Opłacone

Rafał Miękisiak

Opłacone

224

Dariusz Proskura

Wałbrzych

Poland

Nordic Walking 21 km

Trójgarb Stare Bogaczowic

Opłacone

Dariusz Proskura

Opłacone

225

Karol Zabłocki

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

NW CZŁAPSKI TEAM

Opłacone

Karol Zabłocki

Opłacone

226

Katarzyna Konik

Ustrzyki Dolne

Poland

Nordic Walking 21 km

bieszczadzki klub nordic

Katarzyna Konik

227

Wiesław Perlik

Zielonka

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Wiesław Perlik

Opłacone

228

Bożena Kończewska

Ustrzyki Dolne

Poland

Nordic Walking 21 km

bieszczadzki klub nordic

Opłacone

Bożena Kończewska

Opłacone

229

Michał Bagniewski

Bytom

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Michał Bagniewski

Opłacone

230

Filip Grzelakowski

Kalisz

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Filip Grzelakowski

231

Bondar Inna

SPb

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bondar Inna

Opłacone

232

Małgorzata Oleksyk

Ustrzyki Dolne

Poland

Nordic Walking 5 km

bieszczadzki klub nordic

Opłacone

Małgorzata Oleksyk

Opłacone

233

Joanna Kołodziej

Ruda Śląska

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Joanna Kołodziej

Opłacone

234

Małgorzata Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Opłacone

Małgorzata Franczak

Opłacone

235

Anna Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Opłacone

Anna Franczak

Opłacone

236

Elżbieta Krasnodębska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Elżbieta Krasnodębska

Opłacone

237

Krzysztof Człapski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Krzysztof Człapski

238

Marek Ondrasik

Hrusovany u Brna

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

NO TEAM

Opłacone

Marek Ondrasik

Opłacone

239

Petra Ondrasikova

Hrusovany u Brna

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

NO TEAM

Opłacone

Petra Ondrasikova

Opłacone

240

Katarzyna Sędzik

Bytom

Poland

Nordic Walking 5 km

Lecymy Durś

Opłacone

Katarzyna Sędzik

Opłacone

241

Radosław Stoicki

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Radosław Stoicki

242

Ryszard Chlebowski

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Ryszard Chlebowski

243

Agnieszka Stoicka

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Agnieszka Stoicka

244

Piotr Wetoszka

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Wetoszka

Opłacone

245

Aleksandra Olejniczak

Trzemeszno

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Aleksandra Olejniczak

Opłacone

246

Magdalena Bujnicka

Pasłęk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Magdalena Bujnicka

Opłacone

247

Marcin Bujnicki

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Marcin Bujnicki

Opłacone

248

Alicja Reda

warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Opłacone

Alicja Reda

Opłacone

249

Mariusz Polewczak

Zawiercie

Poland

Nordic Walking 5 km

Clleo Zawiercie

Opłacone

Mariusz Polewczak

Opłacone

250

Janusz Machnik

Zawiercie

Poland

Nordic Walking 5 km

Clleo Zawiercie

Opłacone

Janusz Machnik

Opłacone

251

Krzysztof Kalinowski

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Kalinowski

Opłacone

252

Magdalena Kulwicka

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

Czewarun TiM

Opłacone

Magdalena Kulwicka

Opłacone

253

Krzysztof Czerski

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Czerski

Opłacone

254

Agnieszka Madej

Widuchowa

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Widuchowa

Opłacone

Agnieszka Madej

Opłacone

255

Evgenii Moseev

Saint Petersburg

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Evgenii Moseev

Opłacone

256

Katarzyna Bachanek

Toruń

Poland

Nordic Walking 10km

TORUŃ-IDZIEMY BEZ RYZYKA

Katarzyna Bachanek

257

Tomasz Celiński

Otwock

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Tomasz Celiński

258

Ryszard Cyran

Sędziejowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ryszard Cyran

Opłacone

259

Halina Kałużna-Szmyt

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

#śremchodzi

Opłacone

Halina Kałużna-Szmyt

Opłacone

260

Adam Adamczyk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Adam Adamczyk

Opłacone

261

Sylwia Pasińska - Skowron

Szczodrkowice

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Sylwia Pasińska - Skowron

Opłacone

262

Dorota Dąbrowa

Gosławice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Dorota Dąbrowa

Opłacone

263

Krzysztof Gołębiowski

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALK

Opłacone

Krzysztof Gołębiowski

Opłacone

264

Wojciech Dąbrowa

Gosławice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Wojciech Dąbrowa

Opłacone

265

Anita Gwarek

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

PASJA Nordic Walking

Opłacone

Anita Gwarek

Opłacone

266

Wojciech Netkowski

Brwinow

Poland

Nordic Walking 10km

PASJA Nordic Walking

Opłacone

Wojciech Netkowski

Opłacone

267

Elżbieta Wojciechowska

Pakość

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Elżbieta Wojciechowska

268

Anetta Motyl

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Anetta Motyl

Opłacone

269

Edyta Pawłowska

Bełchów

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edyta Pawłowska

Opłacone

270

Wiesława Rosińska

KOWAL

Poland

Nordic Walking 5 km

Parakulos Kowal

Opłacone

Wiesława Rosińska

Opłacone

271

Amelia Pawłowska

Polesie

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Opłacone

Amelia Pawłowska

Opłacone

272

Krystyna Matusiak

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krystyna Matusiak

Opłacone

273

Iwona Holwek

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Opłacone

Iwona Holwek

Opłacone

274

Jarosław Holwek

PABIANICE

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Opłacone

Jarosław Holwek

Opłacone

275

Janusz Kaliszuk

Biała Podlaska

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Janusz Kaliszuk

276

Anna Matyja

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

#śremchodzi

Opłacone

Anna Matyja

Opłacone

277

LESZEK WOJNAROWSKI

TARNÓW

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

LESZEK WOJNAROWSKI

Opłacone

278

Joanna Niedbalska

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Joanna Niedbalska

Opłacone

279

Stanisław Niedbalski

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Opłacone

Stanisław Niedbalski

Opłacone

280

Henryka Bazela

Kowal

Poland

Nordic Walking 5 km

Parakulos Kowal

Opłacone

Henryka Bazela

Opłacone

281

AGNIESZKA WOJNAROWSKA

TARNÓW

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

AGNIESZKA WOJNAROWSKA

Opłacone

282

Jan Niedbalski

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Opłacone

Jan Niedbalski

Opłacone

283

Evgenij Markin

Kaliningrad

Russian Federation

Nordic Walking 21 km

Klub Sportowy DED

Opłacone

Evgenij Markin

Opłacone

284

Piotr Biegajło

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Opłacone

Piotr Biegajło

Opłacone

285

Paweł Jagieła

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Jagieła

Opłacone

286

Marzena Olejnik

szczecin

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marzena Olejnik

Opłacone

287

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

288

Wiesław Śliwka

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Wiesław Śliwka

Opłacone

289

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

290

Witold Błądek

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Witold Błądek

Opłacone

291

monika stawna

zielona góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

monika stawna

Opłacone

292

Adam Drewnowski

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 5 km

Zasapani Hydro Trzcianka

Opłacone

Adam Drewnowski

Opłacone

293

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Poland

Nordic Walking 10km

Zasapani Hydro Trzcianka

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

294

Grzegorz Jagusiak

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Grzegorz Jagusiak

Opłacone

295

Ryszard Blaszka

Rokietnica

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Ryszard Blaszka

Opłacone

296

Maria Pietrzak

Sieradz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

NWPL GARROSA TEAM

Opłacone

Maria Pietrzak

Opłacone

297

Michał Blaszka

Rokietnica

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Michał Blaszka

Opłacone

298

Anna Kromelitskaya

KALININGRAD

Russian Federation

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Klub Sportowy DED

Opłacone

Anna Kromelitskaya

Opłacone

299

Irina Kromelitckaia

KALININGRAD

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

Klub Sportowy DED

Opłacone

Irina Kromelitckaia

Opłacone

300

Barbara Kowalska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

NWPL/NW Bełchatów

Opłacone

Barbara Kowalska

Opłacone

301

Waldemar Radgowski

Płock

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Mobilna Sz

Opłacone

Waldemar Radgowski

Opłacone

302

Andrey Kromelitskiy

KALININGRAD

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

Klub Sportowy DED

Opłacone

Andrey Kromelitskiy

Opłacone

303

Aleksandra Rosińska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 21 km

NWPL/NW Bełchatów

Opłacone

Aleksandra Rosińska

Opłacone

304

Iwona Juzof

Pogwizdów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Iwona Juzof

305

Paweł Słupianek

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

Katowicki Nordic Walking

Opłacone

Paweł Słupianek

Opłacone

306

Karolina Juszczak

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Karolina Juszczak

Opłacone

307

Raffaella Fasola

Como

Italy

Nordic Walking 21 km

Nordic Walking Como

Opłacone

Raffaella Fasola

Opłacone

308

Nadezhda Moseeva

St.Petersburg

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Nadezhda Moseeva

Opłacone

309

Daniela Basso

Como

Italy

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Como

Opłacone

Daniela Basso

Opłacone

310

Jarosław Domański

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jarosław Domański

Opłacone

311

Kamil Kliczka

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

Sanprobi Szczecin

Opłacone

Kamil Kliczka

Opłacone

312

Mirosław Gliszczyński

Międzybrodzie Bialskie

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Opłacone

Mirosław Gliszczyński

Opłacone

313

Beata Wołk

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 10km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Beata Wołk

Opłacone

314

Mariusz Szarszunowicz

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Mariusz Szarszunowicz

315

Giorgio Rizzi

Como

Italy

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Como

Opłacone

Giorgio Rizzi

Opłacone

316

Norbert Paletta

Pietrowice Wielkie

Poland

Nordic Walking 21 km

EasyRun Racibórz

Opłacone

Norbert Paletta

Opłacone

317

Małgorzata Maciuszonek

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Małgorzata Maciuszonek

Opłacone

318

Ewa Szewczyk

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

NWPL/NW Bełchatów

Opłacone

Ewa Szewczyk

Opłacone

319

Małgorzata Paletta

Pietrowice Wielkie

Poland

Nordic Walking 10km

EasyRun Racibórz

Opłacone

Małgorzata Paletta

Opłacone

320

Adam Pajęcki

Kowal

Poland

Nordic Walking 21 km

Parakulos Kowal

Opłacone

Adam Pajęcki

Opłacone

321

Kamila Kolberg

Zieleń

Poland

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Kamila Kolberg

Opłacone

322

Maciej Janik

Piła

Poland

Nordic Walking 10km

Zasapani Hydro Trzcianka

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

323

Edyta Pietrykowska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edyta Pietrykowska

Opłacone

324

Katarzyna Kosecka

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Opłacone

Katarzyna Kosecka

Opłacone

325

Katarzyna Szadkowska

Bełchatów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Bolące Piszczele Bełcható

Opłacone

Katarzyna Szadkowska

Opłacone

326

Roman Koziarz

Katowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Roman Koziarz

327

Renata Rożniakowska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

NWPL/NW Bełchatów

Opłacone

Renata Rożniakowska

Opłacone

328

Artur Radecki

Białystok

Poland

Nordic Walking 5 km

Chodzący Białystok

Opłacone

Artur Radecki

Opłacone

329

wojciech cebo

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

wojciech cebo

330

Zhanna Dolinina

St Petersburg

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Zhanna Dolinina

Opłacone

331

Dariusz Bul

Prudnik

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Dariusz Bul

332

Dariusz Mackiewicz

Kodeń

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Mackiewicz

Opłacone

333

Magdalena Sosnowska

Trzemeszno

Poland

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Magdalena Sosnowska

Opłacone

334

Maciej Antas

Trzemeszno

Poland

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Maciej Antas

Opłacone

335

Włodzimierz Kusiak

GDAŃSK

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Włodzimierz Kusiak

Opłacone

336

Sabina Laskowska

Rudziczka

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Sabina Laskowska

Opłacone

337

Marian Małka

Gliwice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marian Małka

Opłacone

338

Mariusz Gościński

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 21 km

Bolące Piszczele Bełcható

Opłacone

Mariusz Gościński

Opłacone

339

Beata Boczar

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Beata Boczar

340

Mateusz Olech

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Elite Team

Opłacone

Mateusz Olech

Opłacone

341

Anna Olech

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

Elite Team

Opłacone

Anna Olech

Opłacone

342

Marcin Olech

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Olech

Opłacone

343

Natalia Pleskot

Krasnystaw

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Opłacone

Natalia Pleskot

Opłacone

344

Krzysztof Budasz

Jeziorki

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Budasz

Opłacone

345

Celina Pleskot

Krasnystaw

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Opłacone

Celina Pleskot

Opłacone

346

Jacek Hanuszkiewicz

Skierniewice

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Opłacone

Jacek Hanuszkiewicz

Opłacone

347

Jakub Deląg

Piotrków Trybunalski

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Poland

Opłacone

Jakub Deląg

Opłacone

348

Grażyna Budasz

Jeziorki

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Grażyna Budasz

Opłacone

349

Aleksandra Przybylska

Gdynia

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Elite Team

Opłacone

Aleksandra Przybylska

Opłacone

350

Krasnystaw

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Opłacone

351

Dmitriy Yankovskiy

Kaliningrad

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

Klub Sportowy DED

Opłacone

Dmitriy Yankovskiy

Opłacone

352

Marcin Jankowski

Elbląg

Poland

Nordic Walking 21 km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Marcin Jankowski

Opłacone

353

Daria Yankovskaya

KALININGRAD

Russian Federation

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Klub Sportowy DED

Opłacone

Daria Yankovskaya

Opłacone

354

Maksim Yankovskiy

KALININGRAD

Russian Federation

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Klub Sportowy DED

Opłacone

Maksim Yankovskiy

Opłacone

355

Aleksandra Yankovskaya

КАЛИНИНГРАД

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

Klub Sportowy DED

Opłacone

Aleksandra Yankovskaya

Opłacone

356

IRENEUSZ GRODZKI

GORZÓW WLKP.

Poland

Nordic Walking 5 km

MIASTO GORZÓW WLKP.

Opłacone

IRENEUSZ GRODZKI

Opłacone

357

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Poland

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

358

Iwona Maślanka

Śmigiel

Polska

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

359

Edward Gołębiewski

Pobiedziska

Poland

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Edward Gołębiewski

Opłacone

360

Sylwia Banaszkiewicz

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

Bolące Piszczele Bełcható

Sylwia Banaszkiewicz

361

GRZEGORZ KORZEŃ

SŁUPSK

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

GRZEGORZ KORZEŃ

Opłacone

362

Izabela Towarnicka

Gdynia

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Opłacone

Izabela Towarnicka

Opłacone

363

Marzena Stankowska

Trzemeszno

Poland

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Marzena Stankowska

Opłacone

364

Rafał Toporek

Przodkowo

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Polipack Team Gwe

Opłacone

Rafał Toporek

Opłacone

365

Agnieszka Czarnik

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 21 km

SieChodzi