Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miasto

Kraj

Dystans

Drużyna

Oznacz do opłacenia

Lista uczestników

1

Bolesław Noga

Żórawina

Poland

Nordic Walking 10km

Zespół Niespokojnych Nóg

Opłacone

Bolesław Noga

Opłacone

2

Katarzyna Kolmetz

SASINO Katarzyna_Kolmetz@polipack.eu

Poland

Nordic Walking 21 km

Polipack Team Gwe

Opłacone

Katarzyna Kolmetz

Opłacone

3

Jarosław Wendt

SASINO

Poland

Nordic Walking 21 km

Polipack Team Gwe

Opłacone

Jarosław Wendt

Opłacone

4

Krzysztof Matuszewski

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Krzysztof Matuszewski

5

Beata Nowak

Pyskowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Beata Nowak

6

Piotr Nowak

Pyskowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Piotr Nowak

7

Mauro Ronchi

Mantova

Italy

Nordic Walking 21 km

Nordic Walking Viareggio

Opłacone

Mauro Ronchi

Opłacone

8

Piotr Dominiczak

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Dominiczak

Opłacone

9

Jacek Lejkowski

Katowice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Jacek Lejkowski

Opłacone

10

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

11

Dorota Olesińska

Sobków

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Dorota Olesińska

Opłacone

12

Ewa Aksman - Andrzejak

Radomsko

Poland

Nordic Walking 21 km

PoChodzone Nordic Walking

Ewa Aksman - Andrzejak

13

GRAŻYNA STAŃCZAK

GDAŃSK

Poland

Nordic Walking 5 km

Face Nordic Walking Team

GRAŻYNA STAŃCZAK

14

Adam Fliszczak

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Adam Fliszczak

15

Lubomír Gašpar

Tatranská Lomnica

Slovakia (Slovak Republic)

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Lubomír Gašpar

16

Jozef Šoltés

Prešov

Slovakia (Slovak Republic)

Nordic Walking 21 km

NW-RUNNING Stará Ľubovňa

Jozef Šoltés

17

Stefan Szymański

Kieźliny

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Stefan Szymański

18

Konrad Luściński

KIELCE

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Konrad Luściński

19

Kamil Kuder

Radomsko

Poland

Nordic Walking 21 km

NO TEAM

Kamil Kuder

20

Michal Praduń

Lublin

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Opłacone

Michal Praduń

Opłacone

21

Marta Radziszewski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Marta Radziszewski

22

Zenon Charczuk

OPOLE

Poland

Nordic Walking 21 km

Żółwik Opole

Zenon Charczuk

23

Agnieszka Sosnowska

Janów

Poland

Nordic Walking 21 km

KABEX Podkowa Janów

Agnieszka Sosnowska

24

Krzysztof Członkowski

Szczekociny

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Członkowski

Opłacone

25

Andrzej Żytkowski

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 10km

TKKF Krzna Biała Podlaska

Opłacone

Andrzej Żytkowski

Opłacone

26

Marcin Legeżyński

Tarnów

Poland

Nordic Walking 21 km

Spartańska Dzicz

Marcin Legeżyński

27

Roman Cieślak

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Roman Cieślak

28

Jolanta Kusza

Suchy Las

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Jolanta Kusza

29

Henryk Kusza

SUCHY LAS

Poland

Nordic Walking 10km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Henryk Kusza

30

Roberto Verzola

Como

Italy

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Como

Opłacone

Roberto Verzola

Opłacone

31

Adam Konieczny

Julianów

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Adam Konieczny

Opłacone

32

Jan Makowski

Rybnik

Poland

Nordic Walking 21 km

Rybnicki Klub Nordic Walk

Opłacone

Jan Makowski

Opłacone

33

Magda Żylińska

plewiska

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Magda Żylińska

34

Dorota Drewka

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Dorota Drewka

35

Piotr Ordzowiały

Osielec

Poland

Nordic Walking 5 km

MOCNI POMOCNI

Piotr Ordzowiały

36

Krystyna Chęcińska

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Krystyna Chęcińska

37

test test

test

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

test test

38

Arkadiusz Stępień

ŚCINAWA

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Arkadiusz Stępień

39

Adam Zabrzeski

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Adam Zabrzeski

40

Hanna Zabrzeska

Kiekrz

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Hanna Zabrzeska

41

Antonello Favaro

Noale

Italy

Nordic Walking 10km

Nico Running

Opłacone

Antonello Favaro

Opłacone

42

Lidia Koziara

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Lidia Koziara

43

valentina superchi

codigoro

Italy

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

valentina superchi

44

Łukasz Sorn

Gdynia

Poland

Nordic Walking 21 km

Elite Team

Łukasz Sorn

45

Mariola Mulkowska

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Mariola Mulkowska

46

Maria Karaś

Zelów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Maria Karaś

Opłacone

47

Edyta Trzeciak

Janówka

Poland

Nordic Walking 21 km

LZS Justynów

Opłacone

Edyta Trzeciak

Opłacone

48

Danuta Lehmann

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Danuta Lehmann

Opłacone

49

Konstanty Stołbiak

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Konstanty Stołbiak

Opłacone

50

Marek Chłodnicki

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marek Chłodnicki

Opłacone

51

Pasquali Nicola

Como

Italy

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Como

Opłacone

Pasquali Nicola

Opłacone

52

Adam Wojciechowski

Pleszew

Poland

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Adam Wojciechowski

53

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Poland

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Katarzyna Wojciechowska

54

Magdalena Muchorowska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Magdalena Muchorowska

Opłacone

55

Wanda Sarnowska

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Wanda Sarnowska

Opłacone

56

Doraota Rachwał-Przybysz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Doraota Rachwał-Przybysz

Opłacone

57

Rafał Jacek

Konin

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Opłacone

Rafał Jacek

Opłacone

58

Aldona Siwik

Ostrów Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km

Trzej królowie

Opłacone

Aldona Siwik

Opłacone

59

Tomasz Rogulski

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Tomasz Rogulski

60

Anna Rogulska

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 21 km

Nordic Walking Pasłęk

Anna Rogulska

61

Dorota Jemrych

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Dorota Jemrych

62

Cristiano Roberto Paglianti

Viareggio

Italy

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Viareggio

Opłacone

Cristiano Roberto Paglianti

Opłacone

63

Maja Drewnowska

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Gdańskie Wody Aktywują

Maja Drewnowska

64

Małgorzata Drewnowska

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

Gdańskie Wody Aktywują

Małgorzata Drewnowska

65

Natalia Walesiak

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Gdańskie Wody Aktywują

Natalia Walesiak

66

Anna Walesiak

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

Gdańskie Wody Aktywują

Anna Walesiak

67

Jan Zasowski

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Gdańskie Wody Aktywują

Jan Zasowski

68

Jacek Zieliński

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

Gdańskie Wody Aktywują

Jacek Zieliński

69

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Poland

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Edmund Jurdziński

70

BORENKO IRYNA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

ONWF National club of Ukr

Opłacone

BORENKO IRYNA

Opłacone

71

KURAKINA IRYNA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

ONWF National club of Ukr

Opłacone

KURAKINA IRYNA

Opłacone

72

KALINICHEVA TETIANA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 5 km

ONWF National club of Ukr

Opłacone

KALINICHEVA TETIANA

Opłacone

73

Karina Retz-Lemańska

Luboń

Poland

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Karina Retz-Lemańska

Opłacone

74

MALCHEVSKA TETIANA

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

ONWF National club of Ukr

Opłacone

MALCHEVSKA TETIANA

Opłacone

75

Marek Kosecki

Pabianice

Poland

Nordic Walking 21 km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Marek Kosecki

76

Leszek Puszkiel

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Leszek Puszkiel

Opłacone

77

Kacper Musiałek

Zakrzew

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Kacper Musiałek

78

Maciej Król

Ludwików

Poland

Nordic Walking 5 km

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Król

Opłacone

79

Iwona Król

Ludwików

Poland

Nordic Walking 5 km

Trzej królowie

Opłacone

Iwona Król

Opłacone

80

Maciej Jr Król

Ludwików

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Jr Król

Opłacone

81

Katarzyna Kot

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Katarzyna Kot

82

Andrzej Adamowicz

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Adamowicz

Opłacone

83

Halina Nogalska

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 5 km

NORDICUS STRZYBNICA

Opłacone

Halina Nogalska

Opłacone

84

Przemysław Marchwicki

Sady

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Przemysław Marchwicki

Opłacone

85

Lesiak Andrzej

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Lesiak Andrzej

86

Paweł Sankowski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Paweł Sankowski

Opłacone

87

GIUSEPPE FILOSA

COMO

Italy

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Como

Opłacone

GIUSEPPE FILOSA

Opłacone

88

GRZEGORZ RYCHLIK

Halasy

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

GRZEGORZ RYCHLIK

89

Joanna Grabna

Radomsko

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Joanna Grabna

Opłacone

90

Agnieszka Zygmunt

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Motivity

Opłacone

Agnieszka Zygmunt

Opłacone

91

Beata SANKOWSKA

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Beata SANKOWSKA

Opłacone

92

Mariusz Reczulski

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Reczulski

Opłacone

93

Jan Machowski

Koziegłowy

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jan Machowski

Opłacone

94

Elżbieta Rosołek

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Elżbieta Rosołek

Opłacone

95

Marek Sokołowski

RYMANÓW-ZDRÓJ

Poland

Nordic Walking 21 km

PTG "Sokół" Rymanów

Opłacone

Marek Sokołowski

Opłacone

96

Maciej Kosecki

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Opłacone

Maciej Kosecki

Opłacone

97

Bogdan Grzywa

Czyżowice

Poland

Nordic Walking 21 km

NO TEAM

Opłacone

Bogdan Grzywa

Opłacone

98

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Mateusz Frąckowiak

99

Roman Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Roman Frąckowiak

100

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

101

jan kocimski

Sochaczew

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

jan kocimski

Opłacone

102

Teresa Oleszczuk

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

Barlinek to mnie rusza.

Teresa Oleszczuk

103

Filip Płaczek

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

Barlinek to mnie rusza.

Filip Płaczek

104

Filip Płaczek

Barlinek

Poland

Nordic Walking 21 km

Barlinek to mnie rusza.

Filip Płaczek

105

Lukasz Zawada

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Lukasz Zawada

Opłacone

106

Maciej Kłos

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Maciej Kłos

107

Ryszard Koprowski

Tomaszów Lubelski

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ryszard Koprowski

Opłacone

108

Beata Marcinczak

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Beata Marcinczak

109

Dariusz Świstek

Wieliszew

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Świstek

Opłacone

110

Tomasz Wawrzyniak

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Tomasz Wawrzyniak

111

Teresa Warchalska

Katowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Teresa Warchalska

Opłacone

112

Bronisław Kasprzak

Wręczyca Wielka

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Bronisław Kasprzak

Opłacone

113

Sylwia Berłowska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

NWPL/NW Bełchatów

Opłacone

Sylwia Berłowska

Opłacone

114

Paweł Rylik

Skierniewice

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Paweł Rylik

115

Katarzyna Malinowska

Piekary Śląskie

Poland

Nordic Walking 21 km

Lecymy Durś

Opłacone

Katarzyna Malinowska

Opłacone

116

Irena Janoszka

Radzionkow

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Irena Janoszka

Opłacone

117

Anna Wiśniewska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Anna Wiśniewska

Opłacone

118

Kilan Piotr

Iwanowice duże

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Kilan Piotr

Opłacone

119

Czesław Błaszczyk

Katowice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Czesław Błaszczyk

120

Ewelina Radke-Witczak

Skierniewice, ŁÓDZKIE

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Ewelina Radke-Witczak

121

Waldemar Hryciuk

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 10km

TKKF Krzna Biała Podlaska

Waldemar Hryciuk

122

Wanda Odon

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Wanda Odon

Opłacone

123

Agnieszka Cioch

WARSZAWA

Poland

Nordic Walking 10km

Motivity

Opłacone

Agnieszka Cioch

Opłacone

124

Małgorzata Safandowska

Kowal

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Małgorzata Safandowska

125

Filip Jeżewski

Sosnowiec

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Professional-Fighter WIKI

Filip Jeżewski

126

Agnieszka Jeżewska

Sosnowiec

Poland

Nordic Walking 5 km

Professional-Fighter WIKI

Agnieszka Jeżewska

127

Michał Jeżewski

Sosnowiec

Poland

Nordic Walking 21 km

Professional-Fighter WIKI

Michał Jeżewski

128

Renata Maszewska-Jessa

Lubasz

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Renata Maszewska-Jessa

129

Jarosław Jessa

Lubasz

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Jarosław Jessa

130

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Zygmunt Zmysłowski

131

Tomasz Wojtowicz

Widacz

Poland

Nordic Walking 5 km

Bieszczadzki Klub Nordic

Tomasz Wojtowicz

132

Iwona Górecka

Świętochłowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Górecka

Opłacone

133

Lidia Smykowska

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 5 km

Green Team Zielona Góra

Lidia Smykowska

134

Dorota Olejniczak

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Opłacone

Dorota Olejniczak

Opłacone

135

Tomasz Krzymiński

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Tomasz Krzymiński

Opłacone

136

Jan Parzybut

Pniewy

Poland

Nordic Walking 10km

Postep Pniewy Team

Opłacone

Jan Parzybut

Opłacone

137

Wiktoria Rożek

Trzemeszno

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Wiktoria Rożek

Opłacone

138

Agnieszka Kochel

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Agnieszka Kochel

Opłacone

139

Artur Ogórek

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

SPARTAKUS

Opłacone

Artur Ogórek

Opłacone

140

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Brotkiewicz

Opłacone

141

Marcin Bojanowski

Oborniki

Poland

Nordic Walking 21 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Marcin Bojanowski

Opłacone

142

Irena Korpal

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Irena Korpal

143

Beata Anczarska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Beata Anczarska

Opłacone

144

Wiktoria Rożek

Trzemeszno

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Kijkowe Trzemeszno

Wiktoria Rożek

145

Paulina Dziubczyk

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Opłacone

Paulina Dziubczyk

Opłacone

146

Justyna Osielska-Fąfara

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 10km

TKKF Krzna Biała Podlaska

Justyna Osielska-Fąfara

147

Agnieszka Mielecka

Gąsawa

Poland

Nordic Walking 10km

IDMAR RACING TEAM

Agnieszka Mielecka

148

JERZY HRYNDIO

KATOWICE

Poland

Nordic Walking 10km

STADION ŚLĄSKI

Opłacone

JERZY HRYNDIO

Opłacone

149

WŁADYSŁAW ŻACZEK

Andrespol

Poland

Nordic Walking 21 km

Andrespol Aktywnie

WŁADYSŁAW ŻACZEK

150

Teresa Sulej

Sieradz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Teresa Sulej

151

Sylwia Hnatyszyn

Czerwieńsk

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Sylwia Hnatyszyn

152

Aleksandra Drygalska

Będzin

Poland

Nordic Walking 21 km

Kije w Dobrych Rękach

Opłacone

Aleksandra Drygalska

Opłacone

153

Zofia Kaczmarek

Wrocław

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Zofia Kaczmarek

Opłacone

154

Mariusz Kaczmarek

Wrocław

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Kaczmarek

Opłacone

155

Karol Stiller

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

KABEX Podkowa Janów

Karol Stiller

156

Sławek Rymarski

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M&M

Opłacone

Sławek Rymarski

Opłacone

157

Witold Borkowski

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Witold Borkowski

158

Łukasz Jaroń

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M&M

Opłacone

Łukasz Jaroń

Opłacone

159

Garbowicz Tomasz

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Garbowicz Tomasz

Opłacone

160

Marcin Cieśluk

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Marcin Cieśluk

161

Małgorzata Gil

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Małgorzata Gil

Opłacone

162

Mirosław Gratka

Kojszówka

Poland

Nordic Walking 21 km

Lux Torpeda Małopolska

Mirosław Gratka

163

Lidia Radomska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Lidia Radomska

164

Stefania Sapa

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Stefania Sapa

Opłacone

165

Dariusz SAPA

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz SAPA

Opłacone

166

Michał Osiński

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Michał Osiński

167

Robert Lisowski

Boguszów-Gorce

Poland

Nordic Walking 5 km

TKKF Nestor

Robert Lisowski

168

Joanna Lipko

Gorzów Wlkp

Poland

Nordic Walking 10km

Motivity

Joanna Lipko

169

Agata Kowacz

Wałbrzych

Poland

Nordic Walking 5 km

Predators Wałbrzych

Agata Kowacz

170

Agnieszka Dybeł

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Nordic Team Częstochowa

Agnieszka Dybeł

171

Maciej Wiśniewski

Malbork

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Maciej Wiśniewski

172

Marta Radomska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Marta Radomska

Opłacone

173

Aleksandra Drygalska

Będzin

Poland

Nordic Walking 21 km

Kije w Dobrych Rękach

Opłacone

Aleksandra Drygalska

Opłacone

174

Aleksandra Musiatowicz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Aleksandra Musiatowicz

Opłacone

175

Paweł Paluch

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Paweł Paluch

Opłacone

176

Krakowski Jerzy

Mielec

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Krakowski Jerzy

Opłacone

177

Maria Niesiołowska

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Maria Niesiołowska

Opłacone

178

Kacper Jażdżewski

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Kacper Jażdżewski

Opłacone

179

Oskar Ludwiczak

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Oskar Ludwiczak

Opłacone

180

Piotr Klimczak

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Piotr Klimczak

Opłacone

181

Mateusz Olendrzyński

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Mateusz Olendrzyński

Opłacone

182

Mieczysław Kaciotys

Gdańsk

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Mieczysław Kaciotys

Opłacone

183

Władysław Szymański

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Władysław Szymański

Opłacone

184

Halina Wójcik

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Halina Wójcik

Opłacone

185

Małgorzata Adamiak

Łódź

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Małgorzata Adamiak

Opłacone

186

Jan chodakowski

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Jan chodakowski

Opłacone

187

Jadwiga Chodakowska

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Jadwiga Chodakowska

Opłacone

188

Zbigniew Raczek

Chorzów

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Zbigniew Raczek

Opłacone

189

Zdzisław Mądry

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Zdzisław Mądry

Opłacone

190

Małgorzata Strelczuk

Piekary Sląskie

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Małgorzata Strelczuk

Opłacone

191

Ilona Nawankiewicz

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Ilona Nawankiewicz

Opłacone

192

Halina Kurek

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Halina Kurek

Opłacone

193

Renata Pawełczak

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Renata Pawełczak

Opłacone

194

Jan Smoła

Iława

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Jan Smoła

Opłacone

195

Roman Połomski

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Roman Połomski

Opłacone

196

Mariola Macek

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Mariola Macek

Opłacone

197

Grzegorz Bosek

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Grzegorz Bosek

Opłacone

198

Jerzy Skwirut

Przemyśl

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Jerzy Skwirut

Opłacone

199

Jolanta Lesik

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Jolanta Lesik

Opłacone

200

Zbigniew Niesiołowski

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Zbigniew Niesiołowski

Opłacone

201

Barbara Szalbierz

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Barbara Szalbierz

Opłacone

202

Wiesław Trzpil

Poznań

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Wiesław Trzpil

Opłacone

203

Zbigniew Macek

Bielsko-Biała

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Zbigniew Macek

Opłacone

204

Ewa Bosek

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Ewa Bosek

Opłacone

205

Krzysztof Janusik

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Krzysztof Janusik

Opłacone

206

Józef Plichta

Kłodzko

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Stowarzyszenie CROSS

Opłacone

Józef Plichta

Opłacone

207

Beata Jankowska

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Beata Jankowska

Opłacone

208

Adam Waleszko

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

PASJA Nordic Walking

Adam Waleszko

209

Anna Waleszko

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

PASJA Nordic Walking

Anna Waleszko

210

Andrzej Waleszko

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

PASJA Nordic Walking

Andrzej Waleszko

211

Urszula Lapšanská

Stará Ľubovňa

Slovakia (Slovak Republic)

Nordic Walking 21 km

NW-RUNNING Stará Ľubovňa

Opłacone

Urszula Lapšanská

Opłacone

212

Viktor Lapšanský

Stará Ľubovňa

Slovakia (Slovak Republic)

Nordic Walking 21 km

NW-RUNNING Stará Ľubovňa

Opłacone

Viktor Lapšanský

Opłacone

213

Jiří Mikšík

Praha

Czech Republic

Nordic Walking 10km

Moskyt Nordic Walking

Opłacone

Jiří Mikšík

Opłacone

214

Rajmund Chmielewski

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Rajmund Chmielewski

215

Wiktor Olszewski

Sieradz

Poland

Nordic Walking 5 km

Rajsport Active

Wiktor Olszewski

216

Roman Kołodziejczyk

Zakopane

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Roman Kołodziejczyk

Opłacone

217

Zdeněk Mikšík

Prague

Czech Republic

Nordic Walking 10km

Moskyt Nordic Walking

Opłacone

Zdeněk Mikšík

Opłacone

218

Marcin Świderek

Skierniewice

Poland

Nordic Walking 21 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Opłacone

Marcin Świderek

Opłacone

219

Katarzyna Bachanek

Toruń

Poland

Nordic Walking 10km

TORUŃ-IDZIEMY BEZ RYZYKA

Katarzyna Bachanek

220

Teresa Soroka

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Teresa Soroka

Opłacone

221

EWA HAŁGAS

WARSZAWA

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

EWA HAŁGAS

Opłacone

222

Seweryn Paczesny

Zduńska Wola

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Seweryn Paczesny

223

Medyński Andrzej

SZCZECIN

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Medyński Andrzej

224

JAN HAŁGAS

WARSZAWA

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

JAN HAŁGAS

Opłacone

225

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

226

Kataryna Hilgner

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 5 km

NORDICUS STRZYBNICA

Kataryna Hilgner

227

Leszek KOT

Tarnowskie Góry

Poland

Nordic Walking 10km

NORDICUS STRZYBNICA

Opłacone

Leszek KOT

Opłacone

228

Paweł Malinowski

Kraków

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Paweł Malinowski

229

Agnieszka Gros

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Agnieszka Gros

230

Ewa Najdenow

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Ewa Najdenow

231

Adam Adamczyk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Adam Adamczyk

232

Nel Mizgała

Janów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Nel Mizgała

233

Nadia Mizgała

Janów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Nadia Mizgała

234

Piotr Olejniczak

PABIANICE

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Olejniczak

Opłacone

235

Krzysztof Ciesielski

Gniezno

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Ciesielski

Opłacone

236

Kacper Mizgała

Janów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Kacper Mizgała

237

Aneta Polewczak

Zawiercie

Poland

Nordic Walking 21 km

Clleo Zawiercie

Opłacone

Aneta Polewczak

Opłacone

238

Małgorzata Biegajło

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Małgorzata Biegajło

239

Emilia Czycz

ZIELONA GÓRA

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Emilia Czycz

Opłacone

240

Ryszard Nieslony

Chorzów

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ryszard Nieslony

Opłacone

241

Kornelia Czempik

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Kornelia Czempik

242

Ilona Szendzielorz

Ruda Śląska

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Ilona Szendzielorz

243

Kornelia Czempik

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Kornelia Czempik

Opłacone

244

Kristina Ceika

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Kristina Ceika

245

Gaida Kerve

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Gaida Kerve

246

Malwina Grzelakowska

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Malwina Grzelakowska

247

Uldis Versis

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Uldis Versis

248

Jarosław Spychała

Mosina

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Jarosław Spychała

249

Linda Kubilovica

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Linda Kubilovica

250

Agnese Smiltniece

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Agnese Smiltniece

251

Dace Janeka

Liepāja

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Dace Janeka

252

Benita Locmele

Grobiņa

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Opłacone

Benita Locmele

Opłacone

253

Aniela Czempik

Chorzów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Aniela Czempik

Opłacone

254

Imants Locmelis

Grobiņa

Latvia

Nordic Walking 21 km

Walk with the wind

Imants Locmelis

255

Aleksandra Raczynska

Chorzów

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Aleksandra Raczynska

Opłacone

256

Rafał Miękisiak

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

#śremchodzi

Rafał Miękisiak

257

Dariusz Proskura

Wałbrzych

Poland

Nordic Walking 21 km

Trójgarb Stare Bogaczowic

Opłacone

Dariusz Proskura

Opłacone

258

Karol Zabłocki

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

NW CZŁAPSKI TEAM

Opłacone

Karol Zabłocki

Opłacone

259

Katarzyna Konik

Ustrzyki Dolne

Poland

Nordic Walking 21 km

bieszczadzki klub nordic

Katarzyna Konik

260

Wiesław Perlik

Zielonka

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Wiesław Perlik

Opłacone

261

Bożena Kończewska

Ustrzyki Dolne

Poland

Nordic Walking 21 km

bieszczadzki klub nordic

Bożena Kończewska

262

Michał Bagniewski

Bytom

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Michał Bagniewski

Opłacone

263

Filip Grzelakowski

Kalisz

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Filip Grzelakowski

264

Bondar Inna

SPb

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bondar Inna

Opłacone

265

Małgorzata Oleksyk

Ustrzyki Dolne

Poland

Nordic Walking 5 km

bieszczadzki klub nordic

Małgorzata Oleksyk

266

Joanna Kołodziej

Ruda Śląska

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Joanna Kołodziej

Opłacone

267

Małgorzata Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Opłacone

Małgorzata Franczak

Opłacone

268

Anna Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Opłacone

Anna Franczak

Opłacone

269

Elżbieta Krasnodębska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Avocado Wellness Club

Opłacone

Elżbieta Krasnodębska

Opłacone

270

Krzysztof Człapski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Krzysztof Człapski

271

Marek Ondrasik

Hrusovany u Brna

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

NO TEAM

Opłacone

Marek Ondrasik

Opłacone

272

Petra Ondrasikova

Hrusovany u Brna

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

NO TEAM

Opłacone

Petra Ondrasikova

Opłacone

273

Katarzyna Sędzik

Bytom

Poland

Nordic Walking 5 km

Lecymy Durś

Opłacone

Katarzyna Sędzik

Opłacone

274

Radosław Stoicki

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Radosław Stoicki

275

Ryszard Chlebowski

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Ryszard Chlebowski

276

Agnieszka Stoicka

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Agnieszka Stoicka

277

Piotr Wetoszka

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Wetoszka

Opłacone

278

Aleksandra Olejniczak

Trzemeszno

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Aleksandra Olejniczak

Opłacone

279

Magdalena Bujnicka

Pasłęk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Magdalena Bujnicka

Opłacone

280

Marcin Bujnicki

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Marcin Bujnicki

Opłacone

281

Alicja Reda

warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

NW CZŁAPSKI TEAM

Opłacone

Alicja Reda

Opłacone

282

Mariusz Polewczak

Zawiercie

Poland

Nordic Walking 5 km

Clleo Zawiercie

Opłacone

Mariusz Polewczak

Opłacone

283

Janusz Machnik

Zawiercie

Poland

Nordic Walking 5 km

Clleo Zawiercie

Opłacone

Janusz Machnik

Opłacone

284

Krzysztof Kalinowski

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Kalinowski

Opłacone

285

Magdalena Kulwicka

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

Czewarun TiM

Opłacone

Magdalena Kulwicka

Opłacone

286

Krzysztof Czerski

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Czerski

Opłacone

287

Agnieszka Madej

Widuchowa

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Widuchowa

Opłacone

Agnieszka Madej

Opłacone

288

Evgenii Moseev

Saint Petersburg

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Evgenii Moseev

Opłacone

289

Katarzyna Bachanek

Toruń

Poland

Nordic Walking 10km

TORUŃ-IDZIEMY BEZ RYZYKA

Katarzyna Bachanek

290

Tomasz Celiński

Otwock

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Tomasz Celiński

291

Ryszard Cyran

Sędziejowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ryszard Cyran

Opłacone

292

Halina Kałużna-Szmyt

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

#śremchodzi

Opłacone

Halina Kałużna-Szmyt

Opłacone

293

Adam Adamczyk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

PASJA Nordic Walking

Opłacone

Adam Adamczyk

Opłacone

294

Sylwia Pasińska - Skowron

Szczodrkowice

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Sylwia Pasińska - Skowron

Opłacone

295

Dorota Dąbrowa

Gosławice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Dorota Dąbrowa

Opłacone

296

Krzysztof Gołębiowski

Łódź

Poland

Nordic Walking 21 km

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALK

Opłacone

Krzysztof Gołębiowski

Opłacone

297

Wojciech Dąbrowa

Gosławice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Wojciech Dąbrowa

Opłacone

298

Anita Gwarek

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

PASJA Nordic Walking

Opłacone

Anita Gwarek

Opłacone

299

Wojciech Netkowski

Brwinow

Poland

Nordic Walking 10km

PASJA Nordic Walking

Opłacone

Wojciech Netkowski

Opłacone

300

Elżbieta Wojciechowska

Pakość

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Elżbieta Wojciechowska

301

Anetta Motyl

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

NWPL/NW Bełchatów

Opłacone

Anetta Motyl

Opłacone

302

Edyta Pawłowska

Bełchów

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Edyta Pawłowska

303

Wiesława Rosińska

KOWAL

Poland

Nordic Walking 5 km

Parakulos Kowal

Opłacone

Wiesława Rosińska

Opłacone

304

Amelia Pawłowska

Polesie

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Amelia Pawłowska

305

Krystyna Matusiak

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krystyna Matusiak

Opłacone

306

Iwona Holwek

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Iwona Holwek

307

Jarosław Holwek

PABIANICE

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Jarosław Holwek

308

Janusz Kaliszuk

Biała Podlaska

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Janusz Kaliszuk

309

ANNA MATYJA

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

#śremchodzi

Opłacone

ANNA MATYJA

Opłacone

310

LESZEK WOJNAROWSKI

TARNÓW

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

LESZEK WOJNAROWSKI

Opłacone

311

Joanna Niedbalska

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Joanna Niedbalska

Opłacone

312

Stanisław Niedbalski

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Opłacone

Stanisław Niedbalski

Opłacone

313

Henryka Bazela

Kowal

Poland

Nordic Walking 5 km

Parakulos Kowal

Opłacone

Henryka Bazela

Opłacone

314

AGNIESZKA WOJNAROWSKA

TARNÓW

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

AGNIESZKA WOJNAROWSKA

Opłacone

315

Jan Niedbalski

Bydgoszcz

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Niezrzeszony

Opłacone

Jan Niedbalski

Opłacone

316

Evgenij Markin

Kaliningrad

Russian Federation

Nordic Walking 21 km

Klub Sportowy DED

Opłacone

Evgenij Markin

Opłacone

317

Piotr Biegajło

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

ZDROWOPIJ.PL

Piotr Biegajło

318

Paweł Jagieła

Biała Podlaska

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Jagieła

Opłacone

319

Marzena Olejnik

szczecin

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marzena Olejnik

Opłacone

320

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

321

Wiesław Śliwka

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Wiesław Śliwka

Opłacone

322

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

323

Witold Błądek

Łódź

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Witold Błądek

Opłacone

324

monika stawna

zielona góra

Poland

Nordic Walking 21 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

monika stawna

Opłacone

325

Adam Drewnowski

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 5 km

Zasapani Hydro Trzcianka

Opłacone

Adam Drewnowski

Opłacone

326

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Poland

Nordic Walking 10km

Zasapani Hydro Trzcianka

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

327

Grzegorz Jagusiak

Pabianice

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Grzegorz Jagusiak

Opłacone

328

Ryszard Blaszka

Rokietnica

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Ryszard Blaszka

Opłacone

329

Maria Pietrzak

Sieradz

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

NWPL GARROSA TEAM

Opłacone

Maria Pietrzak

Opłacone

330

Michał Blaszka

Rokietnica

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Michał Blaszka

Opłacone

331

Anna Kromelitskaya

KALININGRAD

Russian Federation

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Klub Sportowy DED

Opłacone

Anna Kromelitskaya

Opłacone

332

Irina Kromelitckaia

KALININGRAD

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

Klub Sportowy DED

Opłacone

Irina Kromelitckaia

Opłacone

333

Barbara Kowalska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

NWPL/NW Bełchatów

Opłacone

Barbara Kowalska

Opłacone

334

Waldemar Radgowski

Płock

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Mobilna Sz

Opłacone

Waldemar Radgowski

Opłacone

335

Andrey Kromelitskiy

KALININGRAD

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

Klub Sportowy DED

Opłacone

Andrey Kromelitskiy

Opłacone

336

Aleksandra Rosińska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 21 km

NWPL/NW Bełchatów

Opłacone

Aleksandra Rosińska

Opłacone

337

Iwona Juzof

Pogwizdów

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Iwona Juzof

338

Paweł Słupianek

Katowice

Poland

Nordic Walking 21 km

Katowicki Nordic Walking

Opłacone

Paweł Słupianek

Opłacone

339

Karolina Juszczak

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Karolina Juszczak

Opłacone

340

Raffaella Fasola

Como

Italy

Nordic Walking 21 km

Nordic Walking Como

Opłacone

Raffaella Fasola

Opłacone

341

Nadezhda Moseeva

St.Petersburg

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Nadezhda Moseeva

Opłacone

342

Daniela Basso

Como

Italy

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Como

Opłacone

Daniela Basso

Opłacone

343

Jarosław Domański

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jarosław Domański

Opłacone

344

Kamil Kliczka

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

Sanprobi Szczecin

Opłacone

Kamil Kliczka

Opłacone

345

Mirosław Gliszczyński

Międzybrodzie Bialskie

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

Niezrzeszony

Opłacone

Mirosław Gliszczyński

Opłacone

346

Beata Wołk

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 10km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Beata Wołk

Opłacone

347

Mariusz Szarszunowicz

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Mariusz Szarszunowicz

348

Giorgio Rizzi

Como

Italy

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Como

Opłacone

Giorgio Rizzi

Opłacone

349

Norbert Paletta

Pietrowice Wielkie

Poland

Nordic Walking 21 km

EasyRun Racibórz

Opłacone

Norbert Paletta

Opłacone

350

Małgorzata Maciuszonek

Pasłęk

Poland

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Małgorzata Maciuszonek

Opłacone

351

Ewa Szewczyk

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

NWPL/NW Bełchatów

Opłacone

Ewa Szewczyk

Opłacone

352

Małgorzata Paletta

Pietrowice Wielkie

Poland

Nordic Walking 10km

EasyRun Racibórz

Opłacone

Małgorzata Paletta

Opłacone

353

Adam Pajęcki

Kowal

Poland

Nordic Walking 21 km

Parakulos Kowal

Opłacone

Adam Pajęcki

Opłacone

354

Kamila Kolberg

Zieleń

Poland

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Kamila Kolberg

Opłacone

355

Maciej Janik

Piła

Poland

Nordic Walking 10km

Zasapani Hydro Trzcianka

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

356

Edyta Pietrykowska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edyta Pietrykowska

Opłacone

357

Katarzyna Kosecka

Pabianice

Poland

Nordic Walking 5 km

FORMA NA PIĄTKĘ NW

Opłacone

Katarzyna Kosecka

Opłacone

358

Katarzyna Szadkowska

Bełchatów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Bolące Piszczele Bełcható

Opłacone

Katarzyna Szadkowska

Opłacone

359

Roman Koziarz

Katowice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Roman Koziarz

360

Renata Rożniakowska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

NWPL/NW Bełchatów

Opłacone

Renata Rożniakowska

Opłacone

361

Artur Radecki

Białystok

Poland

Nordic Walking 5 km

Chodzący Białystok

Opłacone

Artur Radecki

Opłacone

362

wojciech cebo

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

wojciech cebo

363

Zhanna Dolinina

St Petersburg

Russian Federation

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Zhanna Dolinina

Opłacone

364

Dariusz Bul

Prudnik

Poland

Nordic Walking 21 km

Niezrzeszony

Dariusz Bul

365

Dariusz Mackiewicz

Kodeń

Poland

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Mackiewicz

Opłacone

366

Magdalena Sosnowska

Trzemeszno

Poland

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Magdalena Sosnowska

Opłacone

367

Maciej Antas

Trzemeszno

Poland

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Maciej Antas

Opłacone

368

Włodzimierz Kusiak

GDAŃSK

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Włodzimierz Kusiak

Opłacone

369

Sabina Laskowska

Rudziczka

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Sabina Laskowska

Opłacone

370

Marian Małka

Gliwice

Poland

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Marian Małka

371

Mariusz Gościński

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 21 km

Bolące Piszczele Bełcható

Opłacone

Mariusz Gościński

Opłacone

372

Beata Boczar

Zielona Góra

Poland

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Beata Boczar

373

Mateusz Olech

Gdańsk

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

Elite Team

Opłacone

Mateusz Olech

Opłacone

374

Anna Olech

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

Elite Team

Opłacone

Anna Olech

Opłacone